Únor 2013

Hiatus - do 2.3.2013

26. února 2013 v 20:26 | Andie
Ahoj, promiňte že nic nepřidávám a ani neobíhám, ale jsem nemocná. Proto dávám Hiatus do soboty.
Jinak hlasuj pro Pretty Little Liars :)


Ewa Farna chystá čtyři nová studiová alba, vrhne se i na jazz

22. února 2013 v 19:45 | Andie
Ewa Farna
Pořádnou nálož studiových nahrávek chystá pro své fanoušky Ewa Farna. Porotkyně aktuální řady Česko Slovenské SuperStar se o svých momentálních aktivitách rozhovořila na webovém portálu Blesk.cz:
"Ještě před SuperStar jsem dělala kouče šestnácti lidem v jedné polské soutěži. Rovnou z této soutěže jsem skočila do SuperStar a do zkouškového období, což je fakt mazec. Navíc připravuji čtyři desky a do toho samozřejmě koncertuji, takže na soukromí není moc času. Ale já nesnáším nudu, takže jsem ráda, že to tak je. Připravuji svoji komerční desku v českém a polském jazyce a pak takovou specialitku, jazzovou desku zase v českém a polském jazyce. Mě totiž jazz hrozně baví. Já jsem totiž otevřená mnoha hudebním stylům a tenhle projekt bude takový můj důkaz, že nejsem jen rockerka, jak si všichni myslí."
Devatenáctiletá česko-polská zpěvačka vydala tři řadová alba jak v češtině, tak v polštině, dvě živé nahrávky a dohromady jich stihla prodat na dnešní dobu úctyhodných dvě stě tisíc kusů. Mezi její největší hity patří skladby "Měls mě vůbec rád", "Ticho" či "Maska".

Ewa Farna: Studuji, abych věděla, ne abych dobře vypadala

22. února 2013 v 19:42 | Andie
Porota SuperStar s obrazem, který jí darovala jedna ze soutěžících.
Minulý rok byl pro zpěvačku Ewu Farnou (19) rokem mnoha změn. Složila maturitní zkoušku na gymnáziu a odstěhovala se do Polska, kde na Varšavské univerzitě začala studovat právnickou fakultu. Kromě toho se stala historicky nejmladší porotkyní úspěšné televizní soutěže hledající pěvecké talenty.KONTROLA AFFS

18. února 2013 v 15:33 | Andie
Ahoj, všimla jsem si že několik Affs neobíhá tak si to chci ověřit :)
Kontrola bude trvat do 24.2. 2013

Do komentářů
1) Přezdívka
2) Blog
3) Chceš pořád patřit do stejné skupiny Affs?

Farna mění SuperStar na SuperŠkvár. Diváci přepínají…

18. února 2013 v 14:47 | Andie
Měl to být hit roku, ale zatím to vypadá na pěkný průšvih. I druhý díl Česko Slovenské SuperStar byl poražen filmem na konkurenční stanici ČT1. A co víc, oproti minulé neděli show, která měla být revolučně jiná, sledovalo o 100 tisíc diváků méně něž před týdnem. Podle ohlasů na internetu nejvíc vadí divákům chování mladičké porotkyně Ewy Farne (19).

SMUTNÉ! Farna kašle na české fanoušky! Mluví jen s těmi polskými…

18. února 2013 v 14:47 | Andie
Tak to je opravdu hodně smutné. Porotkyně Česko Slovenské SuperStar Ewa Farna (19) se svými fanoušky odmítá komunikovat česky, ale zásadně jen polsky nebo anglicky. Na jejím oficiálním facebookovém profilu, kde má mladá zpěvačka bezmála 350 000 fanoušků, tak máte s mateřským jazykem smůlu!


Fanoušci SuperStar se na Facebooku bouří: Ewo, už toho nech!

18. února 2013 v 14:45 | Andie
Fanoušci SuperStar se na Facebooku bouří. Nechtějí v porotě Ewu Farnu!
VIDEO: Tanec na stole v minisukni, polévání se vodou, pubertální a afektované výlevy. To je dosavadní výkon Ewy Farné (19) coby porotkyně SuperStar. Zdá se, že to nebyla nejšťastnější volba. Diváci jsou znechucení a vzkazují jí: Ewo, už s tím přestaň!