Leden 2013

Ewa Facebook #24

21. ledna 2013 v 16:52 | Andie

Farne vzali na dva roky řidičák. Na přenosy SuperStar bude z Polska létat na otočku

21. ledna 2013 v 14:06 | Andie
Zpěvačka Ewa Farna (19) se bude muset kvůli každému přenosu SuperStar dopravovat z domovské Varšavy do Prahy letecky. Po vážné autonehodě, ke které došlo její vinou, jí byl totiž odebrán na dva roky řidičský průkaz. Za volant si tedy nejmladší porotkyně další řady pěvecké soutěže v nejbližší době nesedne.
"Nepokouším osud. Vyžírám si trest," říká. Česko-polská popová princezna rozhodně nezavrhuje možnost, že bude v budoucnu opět řídit. "Budu se pokoušet po polovině trestu opět požádat o řidičák. Co nejdřív chci řídit, protože když strach nepřekonám, tak s tím budu válčit celý život," říká.
Ewa během nehody utrpěla víc šrámů na duši než na těle, ale prý nebude mít podle svých slov velký strach opět řídit. "Těším se na řízení. Byla jsem vášnivý řidič," říká. ■

So Undercover - Bloopers

21. ledna 2013 v 13:02 | Andie

Ewa Farna v SuperStar: Někdy mi opravdu hrabe!

21. ledna 2013 v 10:27 | Andie
VIDEO: Nebude to dlouho trvat a na televizní obrazovky vtrhne další řada pěvecké soutěže Československá SuperStar. Jak probíhají castingy, jestli už se rýsují nějací favoriti a hlavně jak soutěž prožívají jsme se zeptali moderátorů soutěže a nejmladší členky poroty.
Moderátoři a porota mají za sebou náročné castingy, na kterých už si někteří z nich našli své favority, ale jak se nám svěřil moderátor Roman Juraško (33), on se ne vždy s porotou shodoval.

I usměvavá blondýnka Zorka Kepková (22) prý přišla o několik svých favoritů, které nemilosrdná porota poslala domů.

Tyhle budeme teď na obrazovkách vídat opravdu často
Autor: archiv TV NOVA
Mezi dva katy, porotce Palo Haberu (50) a Ondřeje Soukupa (61), tentokrát usedla zpěvačka Ewa Farna (19).Omlouvám se + malé pozastavení do 21.ledna 2013

16. ledna 2013 v 18:33 | Andie
Ahoj, chtěla bych se vám omluvit že vůbec neobíhám ale mám chřipku. Od rána do večera ležím a na internetu jsem přes mobil. A ještě k tomu mám v sobotu slavit narozeniny a nechci tu oslavu zrušit. Takže chci dát malé pozastavení do 21.1. 2013. Affs prosím nemažte si mě. Hned jak budu mít čas hned oběhnu .:)

V SuperStar bude pořádné horko: Ewa Farna už teď ukazuje podprsenku

15. ledna 2013 v 8:34 | Andie
Ewa Farna vybírala Divokou kartu Super.cz.
Zpěvačka Ewa Farna (19) si roli porotkyně pěvecké soutěže SuperStar moc užívá. Bronzová Slavice je známá svou přísností, a tak se velmi pečlivě zhostila dalšího úkolu.
Ewa vybrala mezi čtenáři Super.cz toho, který v SuperStar získal status Divoké karty a díky tomu byl zařazen do soutěžního klání, které tradičně probíhá v divadle.
Samotná Ewa Farna všechny překvapila nejen svou bezprostředností, ale i odvážným outfitem. Zpěvačka totiž neváhala ukázat podprsenku.
Divokou kartu Super.cz nakonec díky pěveckému talentu a Ewě Farne získala v konkurenci tří dam Michaela Grohmanová, jež se v SuperStar pokusí přejít přes divadelní kolo a dokázat, že nebyla vybrána náhodně. ■

Trace a Miley - song

13. ledna 2013 v 19:18 | Andie
Trace napsal, že duet s Miley, který nedávno nahrál, tak zatím nezveřejní. Řekl - "Nechci využívat Miley k tomu, aby mi zvedala popularitu. Nahrál jsem to jen tak, protože ji jako ségru miluji. Tuhle písničku s ní vydám, až bude ten pravý čas. Buďte trpěliví, děkuji."


Miley - planking

13. ledna 2013 v 19:17 | Andie
Miley se taky zůčasnila "plankingu"