Leden 2013

The Expendables 2

29. ledna 2013 v 18:13 | Andie
Viděl jste někdo tento film?? Jetsli ne tak jste udělali chybu je to super film. Brácha ho stáhl a prostě se mi to líbí i když jsem holka :DD Hraje tam i Liam (ale bohužel ho zabijou :/) Jaký názor máte na tento film vy? :)

Jsem v 2.kole :)

28. ledna 2013 v 20:22 | Andie
Ahoj prosím hlásnete pro Pretty Little Liars? :)
Miley ráda oplatím:)
Děkuju :)
-Andie

Tohle se nedělá, Ewo! Farna arogantně opovrhla soutěžící a otočila se zády. Ta ji vzkazuje: Jsi trapná

28. ledna 2013 v 14:58 | Andie
Ewa Farna a její netaktní gesto.Video: Archiv TV Nova
Když vyplulo na povrch, že se zpěvačka Ewa Farna (19) stala členkou poroty soutěže SuperStar, každý tipoval, že vedle Ondřeje Soukupa (61) a Paľa Habery bude právě ona tou, od níž se ani méně talentovaní jedinci nedočkají urážlivých slov a gest. To jsme se ale zřejmě hodně spletli.Když před porotu předstoupila sedmnáctiletá Jolana a začala zpívat svou verzi Jacksonovy písně You Are Not Alone, aby Ewa dala najevo, jak moc se jí její projev nelíbí, arogantně se k soutěžící otočila zády.
Johanin zpěv by pravděpodobně neokouzlil ani méně náročného posluchače, natož profesionály, přesto od Farne tohle gesto nebylo zrovna taktní. Jasné "ne" pak Jolaně řekli také Paľo a Ondřej, který ze sebe podle mladé Slovenky udělal deb*la, když z nepochopitelného důvodu usoudil, že nerozumí česky a svá slova nechal Haberou překládat do slovenštiny.
A co si Jolana myslí o Farne? "Ewa byla podle mě trapná, když se otočila. Nevím, jestli se mi vysmála nebo co," řekla moderátorce Zoře Kepkové (22) poté, co si vyslechla ortel poroty. ■

Image dětské hvězdy Miley Cyrus překážel, a tak nafotila tuhle zatraceně sexy obálku!

28. ledna 2013 v 14:57 | Andie
Miley Cyrus na titulce Cosmopolitanu.
Herečka a zpěvačka Miley Cyrus (20) už delší dobu dokazovala celému světu, že není ta roztomilá Hannah Montana ze stejnojmenného dětského seriálu od Disneye... A nebylo to jen stylem oblékání, brzkými zásnubami se svým partnerem nebo ostříháním 'na kluka'. Nedávno se například nechala Miley zvěčnit, jak řádí se striptérkou. V březnovém Cosmopolitanu je navíc na titulce vyobrazena Cyrus v bílém kalhotovém kostýmku s rozepnutým sakem, pod nímž je zcela nahá...
O svém zaškatulkování mezi dětské hvězdy se přitom herečka rozpovídala i v rozhovoru, který magazínu poskytla. "Některé špatné věci v mé kariéře, například když unikly nějaké mé nevhodné fotografie, byly vlastně pro mě úplně to nejlepší. Když je lidé viděli, pochopili, že dospívám."
Miley se navíc netají tím, jak moc ji její snoubenec, australský herec Liam Hemsworth, stále přitahuje: "Podívám se na něj a říkám si 'Proboha, ten je tak sexy!'" ■

Superstar

27. ledna 2013 v 12:16 | Andie |  Ewa - Photoshoot 2013
Ewa Farna je snad čím dál krásnější.Ewa už zase dráždí: Krasavice Farna předvádí svůdný pohled a nebezpečný dekolt

25. ledna 2013 v 17:45 | Andie
Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna (19) se divákům už zanedlouho představí v roli jednou hodnější, jindy trochu ostřejší porotkyně, která bude spolu s Ondřejem Soukupem a Paľo Haberou hodnotit výkony všech, kteří se touží stát další SuperStar. Na natáčení chodí raději ve sportovnějším oblečení, ale když je příležitost, s chutí si oblékne i kousky, které zvýrazní její ženskost.
Takovou příležitostí bylo třeba focení promo fotek k talentové soutěži, jež na obrazovkách startuje už 10. února, které se mimořádně povedly, jak je vidno z malé ochutnávky. Ewa na nich doslova září, a to nejen díky zlatému blyštivému topu.
Už bylo napsáno hodně slov o tom, jaká kočka se z Ewy za poslední dobu vyloupla. Ale při pohledu na její nejnovější fotku, na níž nasadila výraz ve stylu "zapomeňte na hodnou holčičku", nezbývá nic jiného, než to ještě jednou zopakovat.