Prosinec 2012

Happy New Year 2013!

31. prosince 2012 v 0:00 | Andie
New Year glitter graphic

Chtěla bych Vám popřát, hodně štěstí do nového roku. Hodně lásky, úspěchů a zdraví.
Přeje Andie
New Year glitter graphic

Popová hvězdička Miley Cyrus (20) v princeznu nedospěla: Je z ní rockerka s krátkým sestřihem!

30. prosince 2012 v 22:49 | Andie
Miley prošla drastickou změnou. Z dospívající popové zpěvačky je teď spíše drsná rockerka.
Mladá americká zpěvačka Miley Cyrus (20) dala sbohem krásným kudrlinkám a dlouhým róbám. Místo toho je z ní teď drsná rockerka s krátkým sestřihem a koženou bundou. Stylem se tak až nápadně podobá na rockovou zpěvačku Pink (33).
Miley Cyrus se proslavila hlavně díky roli dospívající popové hvězdy s dvojím životem v seriálu Hannah Montana od Disney Channel. Jenže právě popový žánr jí k srdci, a nejspíš ani k šatníku moc nepřirostl.

Vzhled nevinné dospívající dívky je už dlouho pryč, ale v překrásnou princeznu se vycházející hvězda také neproměnila. Místo šatů teď obléká koženou bundu a místo dlouhých loken má na hlavě spíše vrabčí hnízdo. Miley se vzhlédla v drsné image rockových hvězd, kterému už dříve podlehly popové divy jako je Christina Aguilera, či Rihanna.
Zpěvačka si ale přes změnu image nemůže stěžovat na nedostatek fanoušků, či nápadníků. I kdyby, její srdce patří australskému hercovi Liamovi Hemsworthovi, který se s ní letos na přelomu května a června zasnoubil.

Zpráva z Twitteru: Miley Cyrus konečně zešílela

30. prosince 2012 v 22:48 | Andie
Z nějakého neznámého důvodu se Miley Cyrus považuje za rockovou hvězdu. A myslí si, že k tomu patří věci jako vyholit si obě strany hlavy nebo dávat na twitterový účast takovéhle podivně ujeté fotky.
Tahle fotka je asi takový hardcore, jako když vám bylo osm a narazili jste svým autíčkem na autodromu do jiného autíčka.
Nebo jak jste seděli na koníkovi na kolotoči a odmítali sesednout a řekli kamarádovi na hřebci před vámi "vole" a pak se za to dlouho styděli.
Přesto přese všechno je však rodačka z Nashvillu stále dost sexy. I když se za každou cenu snaží vypadat stejně debilně jako Lagy Gaga.
Proboha proč? Asi si nevšimla, že na rozdíl od Stefani Germanotty je opravdu hezká a žádné divoké excesy nepotřebuje.

Miley Cyrus (20) dostala k narozeninám prase. Proč?

30. prosince 2012 v 22:46 | Andysek
Miley dostala ke svým kulatým dvacetinám prase. Proč? Kdo jí ho dal?
Jedna z nejslavnějších zpěvaček v Americe, Miley Cyrus (20), dostala vskutku originální dárek. Živé prase! Co tím asi "básník" chtěl říct?
Čím si mladá popová hvězdička zasloužila tak podivný dárek? Čerstvě zasnoubená celebrita oslavila nádherné, kulaté dvacetiny.
Namísto dárků Miley poprosila své fanoušky, aby přispěli na nadační fond The Starkey Hearing Foundation, který pomáhá a zachraňuje zvířata a dává jim naději na nový a lepší život.
Díky tomu, že zpěvačka inspirovala mnoho lidí, aby podporovali zvířata, dostala ochranná organizace PETA skvělý nápad. Mladé Miley věnovali roztomilé prasátko, které budou na její počest v nadaci sponzorovat.

Najdete rozdíl? Ewa Farna jako Angelina přes kopírák!

30. prosince 2012 v 22:45 | Andie
Ewa Farná napodobuje Angelinu Jolie
Zpěvačka Ewa Farna (19) na sebe při galavečeru Srdce pro děti strhla pozornost velmi odvážnými šaty s hlubokým výstřihem a rozparkem, který sahal do půli stehen. Když pak dala všem přítomným na obdiv svou nožku, vypadala k nerozeznání od Angeliny Jolie.
Večírky, galavečery a všechny podobné akce si mladá česko-polská zpěvačka doslova užívá. A zajisté také přípravy, které jim předcházejí. Ewa se jako jedna z mála českých hvězd ráda obléká do honosných dlouhých šatů a rób. Někdy vypadá perfektně, jindy to zase s kreativitou malinko přežene. Jedno se jí ale musí nechat. Odvaha devatenáctileté slečně rozhodně nechybí.

Jako Angelina

Na galavečer Srdce pro děti Farna, která vystoupila s titulní písní hollywoodského kasovního trháku Sestra v akci, oblékla odvážné semišové šaty s hlubokým výstřihem a rozparkem do půli stehen. Při pózování fotografům se Ewa nestyděla a šaty předvedla v celé jejich kráse - s vystrčenou nožkou přesně tak, jako před necelým rokem Angelina Jolie.
Když se Angelina v rafinovaných šatech ukázala na letošních Oscarech, strhla se pořádná mela. Internetoví vtipálci jí sebevědomý postoj s odhalenou štíhlou nožkou dali pořádně "sežrat". Všude se najednou začaly objevovat obrázky, které hollywoodskou herečku parodovaly.
Hněv vytočené Angeliny se tenkrát obrátil tak trochu neprávem proti její dvorní stylistce Jennifer Rade. Jenn, která jí róbu na významný večer vybrala, dostala totiž s okamžitou platností padáka.
Nic takového ale u Farné nehrozí. Na galavečeru jí to jinak totiž velmi slušelo. I přes to, že její nožka je podstatně silnější než ta vychrtlé Angeliny...

Miley a Liam: tajná svatba?

30. prosince 2012 v 22:40 | Andysek
Kate Winslet možná není jedinou hvězdou, která si letos k Ježíškovi nadělila svatbu. Miley Cyrus totiž zveřejnila fotku se svým miláčkem Liamem Hemsworthem a okamžitě se vyrojily zvěsti, že do toho zamilovaný páreček potají "praštil".
Důvod? Na romantické fotografii před stromečkem, na níž Liam objímá Miley držící pejska, je totiž zřetelně vidět prsten na Hemsworthově levém prsteníčku. Jak upozornili všímaví fanoušci, na tomto prstu hollywoodský krasavec dosud nikdy prstýnek nenosil.
Miley Cyrus a Liam Hemsworth
Miley se s Liamem zasnoubila v květnu a nechala se slyšet, že by svatbu stihla ráda podle tradice do roka, takže by to nebylo až takové překvapení. Pár spolu randí od roku 2009, zamilovali se do sebe při natáčení jejich společného snímku 'Poslední píseň'.


Prosím (again)

30. prosince 2012 v 17:09 | Andie
Ahoj mohla bch vás poprosit (znova) o hlas pro Miley a Liama děkuju :)
http://klarik33.blog.cz/1212/3-kolo-sonpar#komentar105116891

Mikina Noah

30. prosince 2012 v 11:39 | Andie
Noah má mikinu One Diretion, já mám chuť něco trhat :DDDD

Dort Miley

30. prosince 2012 v 11:37 | Andie
Teď se objevila fotka Mileyninýho dortu který měla na 20.narozeninách. :))

Ale Akcja!

30. prosince 2012 v 11:37 | Andie
Viděli jste toto video? Já když jsem ho viděla tak jsem tomu nevěřila! :DD Pak jsem viděla fotku jak ten kluk má tu Ewu doma a tam napsáno "Veselé Vánoce" :D