Listopad 2012

Exclusive Clip - So Undercover

29. listopadu 2012 v 15:19 | Andysek
Objevil se nový klip k filmu So Undercover nejde to sem vložit :DD
Takže ZDE

Ewo Farna, nejsi marná: Lucie Vondráčková závistivě zírala do výstřihu vnadné zpěvačky

28. listopadu 2012 v 14:39 | Andysek
Ewa Farna, Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Stříbrná Slavice Lucie Vondráčková (32) hodně dlouho neviděla svou mnohem mladší kolegyni Ewu Farnou (19). Na slavnostním galavečeru Českého slavíka byla proto velmi překvapená, jak se teenagerka Farna proměnila v sexy ženskou.
Vondráčková dokonce neváhala zkontrolovat její přednosti a závistivě Ewě zírala přímo do jejího výstřihu.
"Ta nám ale vyrostla, nemůžu uvěřit svým očím," napsala Vondráčková na sociální síti pod svou fotku s Ewou Farnou. Zpěvačka, která momentálně většinu roku tráví v Polsku, kde studuje práva, předvedla na Slavících plnější ženské křivky, než jsme u ní byli dosud zvyklí. Na kráse jí to však rozhodně neubralo, ba naopak.
A co na to manžel Lucie VondráčkovéTomáš Plekanec (30)? Ten stál celou dobu stranou a dekolt Ewy Farne ho vůbec nezajímal. Měl oči jen pro Lucku, která aspoň neměla sebemenší důvod k žárlivosti. ■

Ewa Farna je bez chlapa a má vybráno: Má zálusk na rozvádějícího se Brzobohatého!

26. listopadu 2012 v 14:50 | Andysek
Zpěvačka Ewa Farna (19) je od rozchodu s Tomášem Klusem (26) stále sama. Nového chlapa prý ani nehledá, neměla by na něj čas.
"Nového kluka nechci. Dokonce se objevili kluci, kteří by měli zájem, což mě velice potěšilo, řekli mi to dokonce, ale já bohužel nechci. Nejsem připravená někomu sebe dát. Je toho moc a vztah by tím trpěl. Časově bych to fakt nezvládla. Je to tím , že jsem i ve Varšavě. Studuji, zpívám, bude SuperStar, nové projekty," řekla Super.cz Ewa Farna.
Jeden chlap jí ale na první pohled hodně zaujal. "Dneska mi tady přišel jeden kluk úchvatnej. Ondra Brzobohatý byl dneska geniální, měl charisma, líbí se mi. Je mu ale třicet a navíc mě nechce. Tak budu zatím bez kluka," dodala Farna.
Ewa pro slavnostní večer Českého slavíka zvolila dvoje šaty. Uvedla se v černé róbě a na vystoupení se převlékla do zelených flitrových šatů. "Líbily se mi, tak jsem v nich zůstala. Samozejmě jsem si myslela, že budu originální," uzavřela s úsměvem Farna, kterou nadvláda zelených šatů na galavečeru překvapila. ■

Tak to se nepovedlo: Gottová, Bílá, Gunčíková a Farna si na Slavíky oblékly stejnou barvu šatů

26. listopadu 2012 v 14:38 | Andysek
Lucie Bílá, Ewa Farna, Ivana Gottová a Gabriela Gunčíková si vybraly zelené šaty.
České slavné dámy se tedy umí shodnout. Ivana Gottová (36), Lucie Bílá (46), Gabriela Gunčíková (19), Ewa Farna (19) a také manželka Pepy Vojtka Jovanka chtěly být na udílení cen Český slavík jedinečné a dokonalé, a zvolily proto netradiční barvu šatů, kterou v minulých ročnících neměla žádná hvězda. Bohužel ale narazily. Zářivá zelená napadla všechny a Ivana, Lucka, Gábina, Ewa i Jovanka dorazily v luxusní zeleni.
Bílá oblékla šaty Oscara de la Renty, Gunčíkové připravil šaty její dvorní návrhář Lukáš Lindner, Ewa Farna opět zvolila návrhářku z Polska a Ivana Gottová tajemství podivných šatů, které nenadchly v sále žádného módního znalce, raději tajila. Její přátelé jen prozradili, že šperky a kabelku má ze světového módního domu Bvlgari. "K sofistikovanému střihu má aranžmá látky daleko," shodli se módní znalci.
Která z dam obstála a která měla raději běžet domů a převléknout se? Jednoznačně tleskáme Gábině Gunčíkové, na dálku zářila také flitrová Ewa Farna. Bohužel Lucie Bílá a Ivana Gottová zklamaly. Takže dámy, příště znovu a lépe! ■

Ewa - Slavík - foto

25. listopadu 2012 v 18:32 | Andysek |  Ewa - Akce 2012
S Ondřejem Brzobohatým rapovala Ewa Farna

Ewa - Mattoni Slavík - Skyfall

25. listopadu 2012 v 18:28 | Andysek |  Ewa - Akce 2012
Ewa včera zazpívala na slavících Skyfall a zazpívala to nádherně :)
A moc jí to slušelo :)

Ewa - Kilerskie karaoke

25. listopadu 2012 v 18:27 | Andysek |  Ewa - Akce 2012
Včera jsme se se sestřenkou koukali na nějaký hovadiny na You Tuba a našli jsme tam polský pořad Kilerskie karaoke
kde prostě nesměj přestat zpívat a oni je třeba namášej do vody s hadama atd...
A našli jsme tam že tam byla i Ewa :DD jak mezi tím křičela já se jí nedivim :DD

Miley Birthday!

25. listopadu 2012 v 18:23 | Andysek
Miley slavila v pátek narozeniny (20)
Všechno nejlepší :))
tady je fotka kterou dala na twitter :)
image host

Módní policie ze Slavíků: Ewa Farna musí zhubnout, nebo se převléct, Lucie Bílá měla nejhorší model večera

25. listopadu 2012 v 18:22 | Andysek
České zpěvačky se předháněly, která předvede na události sezóny, galavečeru Český slavík, honosnější a luxusnější šaty. Vybíraly je i několik měsíců, návrháři byli v pohotovosti. A jak to dopadlo? Která zpěvačka to zvládla na výbornou a která naopak pohořela?
Jeden z nejuznávanějších stylistů, osobní poradce Leoše Mareše, Pavlíny Němcové či Petry Faltýnové pro Super.cz ohodnotil módní kreace českých hvězd. A světe, div se. Nejhorší podle něj byla Lucie Bílá, dobře nevybrala ani Ewa Farna. Nejlépe si naopak vedly mladičké krásky Tereza Kerndlová a Monika Bagárová.
"Nelíbí se mi šaty Lucie Bílé. A to i přesto, že jsou od Oscara de la Renty. Typově k ní nejdou. Je to aspirantka na nejhorší šaty z té zelené škály. A vlastně asi i celého večera," řekl Super.cz Vaněk.
Neprošla ani Ewa Farna. "Flitry dohromady se cvokama taky nebyly dobré. Navíc na to nemá figuru, to si řekněme na rovinu. Měla by to krýt a ne zdůraznovat. Nebo zhubnout," upřesnil Vaněk.
Dobře výběr šatů zvládly krásné zpěvačky Gábina Gunčíková, Monika Bagárová a Tereza Kerndlová. "Šaty Gábiny jsou krásné, ale body mělo být zelené. Monice a Tereze tleskám. Monice i přesto, že jí šaty šil můj bývalý partner. Ale opravdu krása. Obě jsou jedničky," dodal Vaněk, kterého ale víc než celebrity překvapila jedna z dam na párty.
"Jsem v šoku z paní, která si oblékla bílé krátké šaty poseté flitrama se zipem, který má rozepnutý pod úrovní podprsenky. Český národe, takhle prosím nikam. To je odstrašující případ, uzavřel stylista.
Ewa Farna by podle Vaňka měla zhubnout nebo zvolit jiné šaty.

HIATUS 23.11.-25.11.2012

23. listopadu 2012 v 19:25 | Andysek
HIATUS 23.11.-25.11.2012 - duvod - jsem u tety v Praze
Jinak,koukejte se na Slavika
A dneska ma Milezz narozky :]
Jinak prominte ze pisu bez carku a hacku, ale jsem na sestrenkz pocitaci a ta ho ma z canady :]]