Září 2012

Miley Cyrus: Zabarikádovala jsem se ve studiu!

30. září 2012 v 17:36
Po dvou letech muzikantské pauzy a důrazu na filmování se Miley Cyrus hodlá naplno vrátit k muzice. Nové album prý bude tou největší věcí, jakou kdy udělala.
Miley Cyrus si zase hodlá říkat především zpěvačka. Už víte, že na novém albu maká tak tvrdě, že ji nezajímá ani svatba. Teď oznámila další podrobnosti.
"Měla jsem tolik nahrávacích frekvencí, doslova jsem se zabarikádovala ve studiu a poctivě jsme pracovali, abychom všechno dotáhli do perfektní podoby," řekla Miley v rozhovoru pro časopis Billboard.
A v interview pro Rolling Stone dodala: "Doufám, že první singl bude na světě už v listopadu. Cítíme, že máme tu správnou píseň, která se na první singl hodí... Ale nehodlám se soustředit jen na to, abych měla jeden hit. Mnohem víc mě teď zajímá celková kvalita desky."

Producenti nad zlato

Proč mluví Miley občas v množném čísle? Pro práci na albu, které má spatřit světlo světa už na začátku příštího roku, byla samozřejmě najata parta odborníků na slovo vzatých. Jak producentů, tak autorů písní.
"Na kupě věcí jsem pracovala s Pharrellem, na dalších s Pop & Oak," prozradila Miley. Dodejme, že producentské duo Pop & Oak má za sebou třeba práci pro Nicki Minaj a Chrise Browna.

Miley Cyrus: Ovlivnil mě soul

Jak bude deska, na kterou je Miley tak pyšná, znít? Zdá se, že docela zajímavě, vždyť zpěvačka si vybrala kvalitní vzory. Konkrétně časem prověřené hvězdy firmy Motown.
"Můj přítel filmoval v New Orleans a tam jsem se ponořila do starých dobrých vibrací Motown Soundu. Poslouchala jsem spoustu nahrávek Irmy Thomas a snažila se dostat do mých písní tenhle starý soul,"vysvětlila Miley.
Pro přesnost dodejme, že samotná "královna neworleánského soulu" Irma Thomas sice u Motownu nevydávala, její desky vycházely u Chess Records, Minit Records nebo Imperial Records, ale soulovou náladu Miley opravdu trefila a nemusí přece vědět všechno. Každopádně se zdá, že muzika ji naplňuje mnohem víc než točení postelových scén pro seriál Dva a půl chlapa.

Miley - informace #03

29. září 2012 v 23:12
Ahoj nemůžu spát, tak jsem našla nějaký nový inforomace o Miley :)
  • Miley řekla,že turné v roce 2013 plánuje!
  • Cover 'Lilac Wine' má už přes milion shlédnutí ani ne za měsíc!
  • Miley producent řekl,že zachvilku bude ukázka nové Miley hudby!
  • Objevila se nová osobní fotka Miley ze včerejška (TU)

Miley - informace #02

28. září 2012 v 20:53
  • Objevila se nová still fotka k filmu 'So Undercover' (Tu)
  • Miley se 17. října 2012 objeví v Chelsea Lately Show
  • Styl hudby na novém albu je inspirován mírně do country-popu a je tam i menší mix latinsko-americké hudby. Podle jednoho z pracovníků studia je to taková všehochuť
  • POTVRZENO!: Miley má duet s Rihannou:)* Duet se jmenuje ''Can't Wait''

Miley Cyrus ukazuje prsa v sexy prádélku!

28. září 2012 v 13:24
Po zhlédnutí prvních obrázků ze sitcomu Dva a půl chlapa se novináři shodují: Miley Cyrus dorostla do krásy. Podívejte se taky!
Kdeže jsou časy nevinné dětské hvězdičky v roli Hannah Montana. Miley Cyrus, která se podle vlastních slov radši soustředí na práci než na plánovanou svatbu, se vrátila na televizní obrazovky v mnohem rajcovnější roli. Ztvárnila postavu v seriálu Dva a půl chlapa a ve sporém oblečení leze do posteleAshtonovi Kutcherovi.
Ostatně můžete se přesvědčit sami, že Miley opravdu vyspěla a má co ukazovat. Některé z prezentovaných obrázků jsou vážně sexy:
Vedlejší role Missy, kterou Miley představuje, se dočkala už i předběžného "přitakání" kritiků. Zatímco v případě vážnějších postav vyčítali recenzenti Miley přehrávání, na cameo v komediálním seriálu prý je jako stavěná.

Žárlí Liam Hemsworth?

Bulvární pisálci se domnívají, že pokud Mileyin snoubenec Liam Hemsworth viděl "postelovou" fotku, tak by žárlit měl. My si myslíme, že bulvár jen vaří z vody. Vždyť Liam je také herec a profesionál. Ví, jak to chodí na place.
Navíc se v minulosti ukázal jako tolerantní partner, který obdivuje na Miley všechno včetně jejího současného poloholohlavého sestřihu.

Pytanie na śniadanie - foto :)

28. září 2012 v 8:53
Objevila se nádherná fotka ewy z Pytanie na śniadanie

Duet s Rihannou? :)

27. září 2012 v 15:24
Objevila se nepotvrzená informace, že Miley a Rihanna mají spolu duet


Ewa Facebook #08

27. září 2012 v 15:21
Ewa zveřejnila na Facebooku toto video:

Miley Cyrus a Ashton Kutcher: v posteli ve spodním prádle

26. září 2012 v 18:06
Populární seriál Dva a půl chlapa má vzácného hosta, roličku v jedné z epizod ztvárnila zpěvačka a herečka Miley Cyrus. Diváci si ji budou moci na obrazovkách vychutnat spoře oděnou, scénář totiž přivede Miley do postele hlavního protagonisty Ashtona Kutchera.
Blondýnka ztvární postavu Missi, která přijede do Los Angeles, aby si vyzkoušela, jaké je tam žít. "Pár dní bude bydlet u nás a do všeho vnese samozřejmě zmatek. Miley je krásná a nápadná, bude se vám v seriálu líbit!" prohlásila další hvězda komediální show Jon Cryer.
Epizodní role dala přitom Miley pořádně zabrat, Missi totiž tak říkajíc nezavře pusu. "Dostala monology na celou stránku, studovala je celý týden, což je pochopitelné. Studovala je ale i když už jsme dvě hodiny natáčeli. Říkali jsme si 'no tak Miley, prostě to dej," dodal Cryer.
Díl s hostující Miley poběží v USA 17. října.

POTVRZENO!

25. září 2012 v 15:23
POTVRZENO! - Nové ALBUM MILEY VÝJDE na ZAČÁTKU LEDNA 2013

Dva a půl chlapa - "You Know What The Lollipop Is For"

25. září 2012 v 15:21
Ahoj objevili se fotky z Dva a půl chlapa kde je Miley :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com