Srpen 2012

Photoshoot - Backstage #02

31. srpna 2012 v 19:44
Ahoj objevila se další fotka z focení nového photoshootu :)

MILEY CYRUS DOSTALA VYSNĚNOU ROLI V SERIÁLU DVA A PŮL CHLAPA!

31. srpna 2012 v 13:44
STARS: Miley Cyrus dostala vysněnou roli v seriálu Dva a půl chlapa! - foto
Herečka a zpěvačka Miley Cyrus má před sebou další velmi zajímavou zakázku - účinkování v seriálu Dva a půl chlapa!
Devatenáctiletá hvězda má před sebou další velkou výzvu - zahraje si v seriálu Dva a půl chlapa, dokonce ve dvou dílech!

Její angažmá potvrdila americká televizní stanice CBS. Ta navíc přišla i s ověřenou informací, že si Miley zahraje postavu Missi. Ta bude blízkou přítelkyní Waldena Schmidta (od 9.série Ashton Kutcher) a bude usilovat o srdce Jake Harpera (Angus T.Jones). Co myslíš, získá ho?


Photoshoot - Backstage

31. srpna 2012 v 11:28
Ahoj, objevily se dvě fotky, když Miley fotila nový photoshoot :)

Let's Dance: Revolution

30. srpna 2012 v 21:15
Ahoj, jenom mimo Ewy a Miley!
Dneska jsem byla v kině na Let's Dance: Revolution a byla to bomba!
Doporučuju!
Kdo je na taneční filmy tak si to určitě užije jako já! :)


Ewa - Album

30. srpna 2012 v 11:46
Ahoj dneska jsem četla v novém bravu že Ewa vydá nové CD na jaře :)

Miley - album - informace #05

30. srpna 2012 v 11:45
Miley vydá nové album v roce 2013! Ještě nedokončila komplet všechny písničky a i přes snahu Miley Teamu, Miley ještě ani nevybrala singl...už ale je prý naplánované focení pro nové album a to v říjnu. Fotit bude nový najatý fotograf, s kterým Miley zatím nepracovala, tak se prý máme těšit na nové kousky

Potvrzeno: Miley Cyrus v seriálu Dva a půl chlapa. Víme, koho se pokusí sbalit!

29. srpna 2012 v 19:00
Před pár týdny se o tom jen šuškalo, teď už je to natvrdo. Miley Cyrus si zahraje v seriálu Dva a půl chlapa. Představí se ve dvou dílech.
Účinkování Miley Cyrus v seriálu Dva a půl chlapa potvrdila americká stanice CBS. A přidala i bližší informace. Miley si zahraje Missi, rodinnou přítelkyni Waldena Schmidta, kterého hraje Ashton Cutcher. Objektem jejího zájmu bude mladý Jake Harper alias Angus T. Jones. Jak jim to spolu bude slušet a kam až zajdou? To se teprve uvidí.

Paradox

Miley Cyrus nedávno na Twitteru pochválil účes Charlie Sheen. Proč je to paradoxní? Právě on hrál hlavní roli v Dva a půl chlapa. Určitě si vzpomínáte na neodolatelného sarkastického sukničkáře Charlieho Harpera… Jenže v deváté sérii ho nahradil už zmíněný Walden Schmidt v podání Ashtona Cutchera.

Ewa - Bravo

29. srpna 2012 v 16:04
Ahoj, Ewa bude v Bravu které vychází zítra! :)

Ewa Facebook #05

29. srpna 2012 v 15:04
Toto napsala Ewa na Facebook:
Milí fanoušci!
10 září se naskytne jediná a jedinečná příležitost poslechnout si Ewu NA ŽIVO ve všech verzích písně AUTISTKA! Křest vinylu projektu BLÁZINEC a živý koncert bude v La Fabrice a počet míst je omezený, tak srdečně zveme! Lístky můžete rezervovat na:
Zde se dozvíte více:

http://www.facebook.com/events/336544799763731/

Těšíme se na Vás!:)

Ewa Farna bude trenérka v polské soutěži Válka hlasů

29. srpna 2012 v 13:29
Zpěvačka Ewa Farna.
Zpěvačka Ewa Farna koncertuje v současné době častěji v Polsku. U severních sousedů se navíc zúčastní jako trenérka jedné ze soutěžících šestnáctičlenných skupin účastníků televizní soutěže Bitwa na glosy (Válka hlasů).
"Skupiny se vždy pojí s daným regionem, já mám region kolem Sosnovce, kde jsem si posbírala svoji šestnáctku, která bude soutěžit s dalšími osmi týmy," řekla Farna.

Hlavní výhra činí v přepočtu přibližně 700 tisíc korun. Část z ní jde na vybraný charitativní cíl v rámci regionu, který soutěžící reprezentuje. V případě Sosnovce jde o školu pro nemocné děti, s níž Farna spolupracuje již delší dobu a věnovala jí například část příjmů narozeninového koncertu ke svým loňským osmnáctinám

O popularitě zpěvačky v Polsku svědčí fakt, že soutěžní týmy vedou přední polští zpěváci a hudebníci. Farna už s úspěchem pronikla na polský trh. V roce 2009 na prestižním polském festivalu Sopoty-Top Trendy 2009 získala ocenění jako nejlepší interpret polského internetu. Ve stejném roce u severních sousedů prodala 50 tisíc kusů alba Cicho, předloni tam uspěla s nahrávkou Ewakuacja, za kterou obdržela zlatou desku za prodej 15.000 kopií.
V Polsku jsem za domácí zpěvačku, říká Farna
"Jsem Polka, zpívám polsky, takže mě v Polsku považují za domácí zpěvačku. I v obchodech se tam moje desky prodávají v sekci domácí tvorba," podotkla Farna, která uvádí polskou národnost, ale státní příslušnost Česká republika.
"Pro mě je jednodušší vyjadřovat se česky, ale co se týká zpěvu, je pro mě lepší zpěvnější polština. Nyní chystáme desku v češtině i polštině, která konečně v obou státech vyjde ve stejný den," podotkla absolventka polského gymnázia v Českém Těšíně. Dodala, že polské publikum považuje za otevřenější směrem na západ.
"Není to taková ta česká hudební kultura, což je rokenrol Kabátů nebo folkaři Tomáš Klus a Jarek Nohavica. Více sledují zahraniční trendy. Základní problém se týká také víry. V Polsku je devadesát procent věřících, v České republice je to pravděpodobně přesně naopak," uvedla zpěvačka nominovaná před lety na Cenu MTV Evrope za Česko i Polsko zároveň.
Farna má za sebou úspěšně složenou maturitu, po které ji však 21. května postihla nepříjemnost, když den po složení zkoušky dospělosti bourala a zcela zničila své auto. Příčinou nehody podle ní byla únava po probdělých nocích před maturitou. Policie však zjistila, že před jízdou požila alkohol. "Dostala jsem finanční pokutu ve výši 35.000 korun a na dva roky ode dne nehody mi odňali řidičský průkaz. Odvolávat se nebudu, trest beru," uzavřela záležitost Farna.