Květen 2012

Ahoj

31. května 2012 v 14:38
Ahoj jenom jsem vám chtěla oznámit že jedu do Prahy takže tady nebudu,Affs jsem napsala na blog jak přijedu což bude v neděli přidám sem články pokud nějaké vyjdou.. :)


Katolička Ewa Farna řídila opilá a pak bourala!

27. května 2012 v 11:06 Autonehoda
Ajaj, Ewička Farna má pořád plnou pusu svého Boha, ale teď se rozhodně podle svého Desatera nezachovala. Po maturitním večírku sedla brzy ráno za volant a vyválela se ve škarpě. Navíc nadýchala promile!osmnáct, nemá ještě zaschlé razítko na řidičáku a už má na krku pěkný průšvih. Dneska brzy ráno se vybourala se svým autem a ještě ke všemu nadýchala necelé promile alkoholu!

Farna totiž úspěšně odmaturovala, navíc ji přijali na práva do Varšavy, a proto měla hodně důvodů k tomu, aby své životní úspěchy pořádně oslavila.

Mladá zpěvačka ale nezvládla zbytkový alkohol z pondělního pomaturitního večírku a se svým autem vlítla do škarpy, navíc to vzala přes střechu a otočila ho o 180 stupňů.

Páni policisté jí dali dýchnout a problém byl na světě, Farna nadýchala necelé jedno promile a to už je důvod k tomu, aby přišla o papíry.

Teď momentálně leží v třinecké nemocnici a doktoři se snaží přijít na to, jestli s ní náhodou něco není, protože její Tiguan zřejmě půjde na totálku.

Tak starost o auto je už vyřešená a teď je na čase starost o malou Ewu. V nemocnici si zřejmě ještě pro jistotu alespoň přes noc pobude, i když žádná vážná zranění nemá, což se ale možná změní, až ji přivezou domů.

Přísný Ewin tatínek už má asi nachystanou nějakou důraznější domluvu, protože pořád je to ještě dítě a jezdí opilé po silnici. Čili jí zřejmě přibude pár modřin na zadku.


Bulvár slaví: Slušňačka Farna má konečně průser

27. května 2012 v 11:04 Autonehoda


Díky dokonalé práci produkčního týmu působila až doteď Farna jako světice. S tím je teď, doufejme, konec. Budou muset přiznat, že také Eva je normální holka, co se jí líbí kluci a ráda paří.Na Farné si až do včerejší autonehody pod vlivem alkoholu prakticky nebylo co vzít.

Kritizovat šla pouze její tloušťka, se kterou se zpěvačka v oblasti zadečku a stehen potýká druhým rokem, ale média, která se nebála mocného Leška Wronky, zpěvaččina guru a ochránce, bývala následně zavalena protesty maminek, kterým se nelíbilo, že je podporován kult těla a podobné texty svádí mladá děvčata k anorexii.

Wronkův tým dokonale zvládl i Ewino telecí vzplanutí k Tomáši Klusovi, který sice Ewě ukázal taje sexu, ale to bylo tak všechno, o co měl zájem, zatímco zabouchnutá Farna začala mluvit s novináři dokonce o miminku, což je to poslední, co její management teď potřebuje.

Po kopačkách tedy Farnou na měsíc uklidili a ta se místo snění o potomstvu s Klusem učila na maturitu, kterou předevčírem oslavovala tak bouřlivě, až v šest ráno zbořila sponzorské auto za tři čtvrtě milionu a půl promile v žíle.

Zatímco automobilka se raduje, že má další reklamu zadara, protože Farna vyvázla z vraku nečekaně v dobré kondici, Wronka čuje průšvih, a tak posílá do světa prohlášení zpěvaččiny manažerky, podle které se na nehodě "podepsala únava z učení se na maturitu".

Farna má tedy konečně pořádný průšvih a bulvární hyeny mohou nadšeně referovat o nezodpovědné zpěvačce, která svým bezohledným chováním ohrozila sebe i ostatní.

Bohužel, jak známe dokonale bezchybně fungující P.R. tým okolo Ewy, Farna se do půl roku postaví na stranu nějaké kampaně proti alkoholu za volantem, poděkuje Bohu za to, že jí dal druhou šanci, MF Dnes dostane rozhovor plný pokání a vše se svede na mladickou nerozvážnost, která se ale nebude opakovat.

A my budeme mít zase utrum a budeme se dál modlit, aby Ewa přibírala a pokud možno ji někdo brzy zbouchnul.

Ach jo...

Bulvár Dnešní bulvár: Farna lže fanouškům o své nehodě

27. května 2012 v 11:03 Autonehoda

Osmnáctiletá školačka Ewa Farna havarovala se svým vozem a následně jí bylo změřeno necelé promile alkoholu v krvi. Zpěvačka přesto na Facebooku tvrdí, že před nehodou nepila.Vzorňačka Farna vydala na svém Facebooku oficiální prohlášení o tom, že nehodu zapříčinila únava a rozhodně ne alkohol v krvi.

Policie jí sice naměřila v krvi skoro promile, Ewě kvůli tomu zabaví řidičák a sebere asi padesát tisíc, ale ona a její PR tým zřejmě předpokládají, že fanoušci jsou naivní hlupáci, co sežerou historku o únavě po maturitě.

Spekulace o tom, ze vypila víno z krabice Davida Ratha, se zatím nepotvrdily, ale pracuje na tom Útvar pro odhalování organizované trestné činnosti. Promile v krvi se podle Ewy objevilo samo znenadání a asi ho tam přikouzlil sám Bůh.


Bulvár Farna lže: Opilá jsem nebyla! Ale byla, Ewo!

27. května 2012 v 11:02 Autonehoda

Ewa Farna zahájila kampaň na téma Bůh, hodnoty, rodina, ponaučení a "únava z učení", která má zakrýt její úterní opileckou jízdu! Kdo ji na to ale skočí?Zatímco média očekávala pokání, management Farné se rozhodl vyrazit do protiútoku poté, co zpěvačka v úterý nad ránem po kalbě se spolužáky zbořila u Vendryně svůj Volkswagen. Policisté jí následně naměřili alkohol.

"Opilá jsem nebyla," tvrdí však zpěvačka v česko-polském prohlášení na svém Facebooku, na kterém musel tým jejího manažera Leška Wronky pracovat hodiny.

Text prohlášení:

,,Skutečnou příčinou nehody byla nesmírná únava po pár neprospaných nocích před maturitou. Usnula jsem během jízdy a sjela ze silnice. Auto je naprosto na odpis, já jsem však díky Bohu zřejmě v pořádku. Nejdůležitější pro mě je, že jsem nikomu neublížila. Jsem nyní v nemocnici, utrpěla jsem otřes mozku a pár povrchových zranění. Opilá jsem nebyla. Děkuji Bohu za ochrannou ruku, děkuji rodině a přátelům za podporu a přání brzkého uzdravení. Byl to otřesný zážitek, a ty, jak je známo, formulují hierarchii hodnot. Ještě jednou děkuji Bohu za to, že žiju."



V celém slohovém cvičení, které se krásně poslouchá i čte, je několik nesrovnalostí, které bychom rádi připomínkovali jednotlivě.

"Skutečnou příčinou nehody byla nesmírná únava po pár neprospaných nocích před maturitou."

Lež jako kráva. Příčinou nehody sice byla drobná únava, ta ale pramenila z těch pěti panáků zelené a litru bílého, co jsi vyzunkla na mejdanu, po kterém jsi nechtěla chrnět se spolužáky na gauči a pod stolem, a tak jsi jela spát domů. Před maturitou jsi navíc žádné noci neprobděla. Ne že bys nebyla v nervu, ale spalas normálně, přece jen tak nějak jsme všichni tušili, že ti to na škole dají, ne?



"Auto je na odpis, já jsem však díky Bohu v pořádku."

Ewo, napsali bychom, že žádný Bůh neexistuje, ale bude to číst nějaký tvůj polský fanoušek a co pak, že jo. Takže jen poznámka, že v pořádku jsi díky airbagům a tomu, že jsi byla připoutaná.



"Opilá jsem nebyla."

Tak kantáre jsi nebyla určitě, ale my tě osočujeme, že jsi v noci pila alkohol a pak sedla nezodpovědně za volant. Ano, nebo ne, Ewo?



"Ještě jednou děkuji Bohu za to, že žiju."

Neuvěřitelná drzost. Tak Lešek ti zařídí zadara káru od Volkswagenu a ty, namísto abys padla na kolena před jejich fabrikou a líbala ruce vývojářům bezpečnostních zón, tak děkuješ pánovi na obláčku, kterého nikdy nikdo neviděl a je v podezření, že je jen výplodem jisté slavné mafie, která odpradávna shromažďuje majetek a straší lidi? Neuvěřitelné!


Fuj. Přeslušná slečna Miley Cyrus je pěkné prase!

27. května 2012 v 11:01

Americký idol, zpěvačka, herečka a textařka, sladká Miley Cyrus (19) je hvězdička kanálu Disney Channel. Proslavila ji role Hannah Montany, dívky žijící dvojím životem. A teď i parádní flusanec.
Seriál Hannah Montana byl v Americe absolutní hit a hlavní představitelka Miley Cyrus se díky němu stala idolem všech amerických puberťáků. Už v 16 letech ji časopis Time zařadil mezi 100 nejvlivnějších lidí na světě. Miley vydělávala až 25 milionů dolarů a na veřejnosti se vždy prezentovala jako slušná dívenka.

Teď se ale slečna přeslušná předvedla v pravém světle. V hotelu v Miami, kde byla ubytovaná, vylezla na balkon a v domnění, že ji nikdo nevidí, vysekla parádní flusanec. Smůla, viděl.

Miley Cyrus stále propaguje chození bez podprsenek

27. května 2012 v 10:59

Miley Cyrus má peníze, má slávu, má krásného chlapa, a tak celkově chce mít příjemný a pohodlný život bez jakýchkoliv komplikací. Tím máme na mysli třeba to, že ten zbytečný kus látky na sobě mít rozhodně nepotřebuje.
Nošení podprsenek musí být extrémně otravné. Snad nám své zážitky popíší v diskuzi naše čtenářky, ale představa mužů, jak si každé ráno musí na hruď přišpendlit extrémně nepohodlný kus látky, který je přidušuje a potí se v nich prsa, je dost děsivá.Uvědomuje si to i bývalá lolitka Miley Cyrus, která na veřejnost chodí už nějakou dobu zásadně bez podprsenek a činí tak i na oficiálních akcích. Prostě chce, aby se mladé slečny poučily a také chodily bez podprsenek.Takže, mladé slečny, už je teplo a hodláme vás vídat na ulicích zhruba nějak takhle.

Miley new tattoo-foto

26. května 2012 v 11:17
Tady máte to nový tattoo Miley! :)

Miley dala na twitter new fotku

26. května 2012 v 10:47
Ahoj Miley před 4 minutama dala tuto fotku na twitter