Únor 2012

Na koho se nedívat zezadu? Největší české zadky!

18. února 2012 v 9:50
Některé české celebrity se mohou pochlubit nejen velkým poprsím, ale také nepřehlédnutelným pozadím. Lidově řečeno, pořádnou prdelí. Kdo má největší zadek v našem šoubyznysu? Máme je tu pro vás přehledně sestavené.

12. EWA FARNA

Kdo to je: Mladá zpěvačka s polskými kořeny a přesvědčená katolička. Na svém kontě má několik alb a letos získala třetí místo v anketě Český slavík Mattoni. Nějaký čas chodila s Tomášem Klusem, dokázala si během kariéry získat solidní fanouškovskou základnu. Takže i pořádný zadek může být cesta k úspěchu!

"Svou postavu jsem zdědila, nic s ní nenadělám," vysvětlila Ewa, že hubnout rozhodně nehodlá, protože to stejně nemá u ní smysl.


To budete koukat: Víme, kdo nahradí Ewu Farnou na Andělech

16. února 2012 v 17:18
Exmilenci Ewa Farna (18) s Tomášem Klusem (25) po loňském úspěchu letos nebudou moderovat výroční ceny Anděl. Dvojici nahradí zpěvačka Marta Jandová (37). "Chci to dělat trošku jinak," řekla Jandová, kterou nadchlo, že se celý galavečer ponese v rockovém duchu.Farna s Klusem ale nemusí zoufat. Právě Klus získal na cenách Akademie populární hudby letos nejvíce nominací. A to hned čtyři. Je nominován v kategorii Zpěvák roku, Album roku, Skladba roku a Videoklip roku. O zpěváka bude bojovat ještě s Danem Bártou a Davidem Deylem.

To Ewa Farna má překvapivě letos smůlu. Nevyšlo jí nic. Zpěvačkou roku se stane buď Tonya Graves, Lenka Dusilová nebo Anna K (46). Nádherná Gábina Gunčíková (18) bude bojovat o titul Objev roku s Tonyou Graves a Goodfellas.

V kategorii Skupina roku získaly nominace J.A.R, Mandrage a Tata Bojs. Kdo se stane vítězem jednotlivých kategorií, se dozvíte již 8. března. ■

Miley Cyrus zkrátila vlasy

16. února 2012 v 14:45
Miley Cyrus se rozhodla pro nový účes, shodila své dlouhé vlasy a nechala si je zkrátit po bradu. Jak se ti líbí?
Tak tohle je ale krásná změna! Miley se rozhodla zkrátit délku vlasů. Devatenáctiletá herečka měla po dobu, co se pohybuje mezi stars, pořád podobný účes. Teď má ale na hlavě sestříhaný 'bob' a moc jí to sluší. V nových vlasech vypadá dokonce mnohem dospěleji a trochu i vážněji. No, budeme si muset zvyknout :)

Miley hned dala svou novou fotku na Twitter s otázkou, co na nový účes říkají ostatní. Zkrácenými vlasy následuje další stars jako Shakiru, Katy Perry nebo Diannu Agron. I ty se v poslední době nechaly viditelně ostříhat.


Ewa Farna miluje sendviče!

13. února 2012 v 20:08
SUBWAY je největším řetězcem s rychlým občerstvením na světě. Oblíbená nabídka sendvičů SUBWAY "7 s 6", tedy 7 sendvičů s 6 gramy tuku, se stala hitem v celé řadě zemí.

Produkty SUBWAY® podporují správný životní styl, především díky vyváženým nutričním hodnotám a nízkému obsahu soli. V loňském roce se rozjela kampaň "Sub of the Day", jejíž tváří se stala zpěvačka Ewa Farna. Vyvrcholením kampaně bylo vyhlášení vítěze soutěže, patnáctiletého Adama Štalmacha z Pusté Polomi, který dnes povečeřel s Ewou Farnou v pražské restauraci SUBWAY®.

Značka SUBWAY® je největším, ale také velmi oblíbeným řetězcem restaurací rychlého občerstvení na světě. Společnost SUBWAY® sbírá uznání především v kategoriích "výjimečný životní styl". Čtenáři největšího světového průvodce restauracemi na světě, serveru zagat.com, ocenili v roce 2011 řetězec restaurací SUBWAY® jako nejlepší hned ve třech kategoriích, a to jako nejzdravější, nejpopulárnější a také jako řetězec s nejlepšími službami zákazníkům. Z dalších prestižních ocenění loňského roku jmenujme cenu MenuMaster, která je každoročně udělována prestižním gastronomickým časopisem Nation's Restaurant News. Zde zabodovaly restaurace SUBWAY® v kategorii "Inovace pro zdraví".

Lidem v restauracích SUBWAY® na životním stylu svých zákazníků opravdu záleží. Restaurace SUBWAY® jsou proslaveny především akcí "7 s 6", tedy nabídkou sedmi sendvičů, které obsahují měně než šest gramů tuku. Kolik je šest gramů tuku? To je zhruba stejné množství, které obsahuje jedno slepičí vejce, malá hrstka buráků či půlka avokáda.

Síť restaurací SUBWAY® byla také prvním řetězcem rychlého občerstvení, která uveřejnila kompletní nutriční hodnoty svých produktů. A proč? Protože se na rozdíl od svých konkurentů v tomto ohledu nemá za co stydět. Na získání ocenění v "Inovace pro zdraví" se velkou měrou podílel i poslední počin značky SUBWAY®, a to snaha snižovat množství soli ve svých produktech až o celých 28 %.

Všechny sendviče SUBWAY® jsou připravovány přímo před očima zákazníků z právě upečeného pečiva a naplněny dle jejich přání, momentální chutě a nálady. Stačí pouze říci obsluze, jakou náplň sendviče si přejí. Restaurace SUBWAY® mají také speciální nabídku pro párty v podobě tzv. party platters, sestavených dle přání zákazníků.

V České republice byla otevřena první restaurace SUBWAY® v roce 2003 v Praze na Malé Straně. V současné době u nás najdou příznivci značky SUBWAY® své oblíbené sendviče už na osmi místech, v březnu se připravuje otevření další pobočky v Ostravě.

V loňském roce probíhala kampaň "Sub of the Day", nebo-li každý den jiný sendvič za 59 Kč. Značka SUBWAY® hledala pro tuto kampaň tvář, která bude odpovídat filozofii značky: oblíbená, vždy originální, zkrátka k nakousnutí… V Polsku i České republice se jí stala zpěvačka Ewa Farna. Pro značku SUBWAY® nafotila Ewa v rámci kampaně velmi povedenou sérii sexy fotografií.

Rozhovor s Ewou Farnou
• Jak se stravujete na svých cestách?
Nyní příliš necestuji, protože sedím věčně v lavici:-). Když jsem ale na cestách, převážně na velmi dlouhých a náročných a nemám čas chodit do restaurací, ráda udělám pro sebe i pro kapelu svačinku:-).

• Který sendvič značky SUBWAY® Vám nejvíce chutná a proč?
Mám ráda ten s grilovaným kuřecím prsíčkem nebo se šunkou!

• Jak se udržujete ve formě? Cvičení? Zdravá strava?
Bohužel na mnoho aktivit nezbývá čas. Čili pravidelné cvičení či systematicky 5x denně jíst malé dávky, je v tomto životním stylu nesmírně těžké. Když se ale najde chvilka, trochu si zacvičím, snažím se hodně spát a večer do sebe neládovat velkou porci večeře. Místo sušenek si dát jablko apod.

• Stala jste se tváří kampaně Sub of the Day, kde výsledkem je série velmi povedených fotografií. Jak jste si ho užila?
Fotili jsme již mi známým fotografem Ondrou Pýchou, je to profík, moc hezky fotí. Neměla jsem se tudíž čeho obávat a věděla, že i když nepředstavuji normálně holku, na které by měl člověk oči nechat, Ondra to nafotí tak, že se snad úplně neleknete, když mě v restauraci Subway potkáte:-).

• Kde se s Vámi v letošním roce mohou čeští fanoušci setkat?
Letos to bohužel bude trošku omezenější kvůli mé maturitě, ale o prázdninách už zase budu naplno koncertovat. Poprvé mě tak budete moci potkat na sérii festivalu Hrady, na jejichž atmosféru se opravdu nemohu dočkat!

• Jak jste si užila večeři s vítězem?
Užila, moc. Povídali jsme si asi 2 hodiny, bylo to moc příjemné, mám z toho dobrý pocit.

• O čem jste si povídali?
Překvapilo mě, že jsme si nepovídali úplně o standardních věcech, jako např. jestli jsem už potkala Karla Gotta, jestli mám kluka apod. Ale o východních filosofiích, o starých civilizacích Egypta, o atmosféře ve vesničce u Ostravy odkud Adam pochází. O asketickém způsobu života….

• A co autogramiáda?
Potkala jsem po dlouhé době zase své fanoušky, popovídala jsem si s nimi a snad jim i udělala radost.

• A jedna otázka pro vítěze soutěže Adama Štalmacha. Jak jste si užil dnešní večeři s Ewou Farnou?
Bylo to super Příjemně jsme si povídali. Překvapilo mě, že jsme se nebavili o obvyklých věcech.