Únor 2012

FOTO: Miley Cyrus má dvanácté tetování - mrkněte kde

23. února 2012 v 18:28

Tělo Miley Cyrus o víkendu ozdobilo další tetování, kam si ho populární zpěvačka nechala udělat tentokrát?

Miley Cyrus není co do počtu tetování žádný troškař, ve svých devatenácti letech jich má po svém těle už dvanáct. To nejnovější si nechala udělat o víkendu. Do tetovacího salónu ji doprovodilo několik přátel a její přítel Liam Hemsworth. Právě jemu je dost pravděpodobně čerstvý kousek věnován - píše se v něm "Love Never Dies" a zpěvačka si ho nechala udělat na levý biceps. Líbí nebo ne? Zahlasujte v naší anketě pod článkem.


V Hlasu soutěží dcera hudebního bosse, který objevil Ewu Farnou. Od táty pomoc nechce!

22. února 2012 v 13:41
Šedá eminence české populární hudby a organizátor hudebních cen Anděl byl v šoku, když se dozvěděl, že se jeho dcera přihlásila do show Hlas Česko Slovenska. "Magdaléna mi to vůbec neřekla," svěřil Super.cz Lešek Wronka (51).Magdaléně Wronkové je dvacet, už v jedenácti zpívala v muzikálu Bídníci a vystupuje s otcovou kapelou Lewron orchestra. "Říkal jsem jí, že se jménem Wronková to bude mít těžké. V našich poměrech to není výhoda, spíš naopak. Ale snaží se jít vlastní cestou, aby nebyla podezřívána z protekce. Studuje Vyšší hereckou školu a má svůj vlastní pořad Česká desítka na rádiu Rockzone," pochlubil se Wronka, jenž objevil třeba Ewu Farnou.

Magdalénu baví rock, ráda chodí na koncerty a do klubů, přiznává, že se nezříká panáků jakéhokoliv tvrdého alkoholu. V Hlasu zazpívá skladbu Poison od Nicole Scherzinger, tedy stejnou písničku jako dcera Petry Černocké (62) Bára Vaculíková, kterou si v prvním kole vybral do svého týmu Pepa Vojtek (46). ■

Mladičká Miley Cyrus má za sebou divokou milostnou scénu.

19. února 2012 v 11:52
Známá americká herečka a zpěvačka Miley Cyrus (19), která se proslavila účinkováním v Disney Channel sériích Hannah Montana, předvedla, že už není tou malou "Disney hvězdou". V novém filmu s názvem LOL: Laughing Out Loud se objevila ve své první sexuální scéně. Podívejte se na krátké video a posuďte sami, jak to mladé hvězdě šlo.V komedii LOL: Laughing Out Loud, která je remakem stejnojmenného francouzského filmu z roku 2008, Miley hraje hlavní hrdinku Lolu. Ta prochází nelehkým obdobím. Rozešel se s ní přítel, její rodiče jsou čerstvě rozvedeni a s matkou si příliš nerozumí. A tak zkouší všechno, co mladí lidé dělají - včetně divokého sexu během večírku.

Vedle Miley Cyrus se ve snímku objeví například Demi Moore (49), Ashley Greene nebo Adam Sevani. ■

Liam Hemsworth - Bylo by divné nemilovat Miley!

18. února 2012 v 19:35
Dvaadvacetiletá hvězda nového filmu Hunger Games - Aréna smrti a přítel Disney star Miley Cyrus s námi pokecal nejen o své lásce...
Prý jsi velký fanoušek fast-foodu, co je na tom pravdy?
LIAM: "Je to tak! Když jsem ještě žil v Austrálii, zrovna byl populární film Zhulíme, uvidíme, kde hlavní hrdinové pořád chodí do fast-foodu White Castle. Od té doby jsem se zamiloval do hamburgerů. Když jsem pak přijel do USA, moc jsem se těšil, až do téhle restaurace zajdu, ale byl jsem docela zklamaný. Ten film je mnohem lepší, než jejich burgery. Možná by se s nimi dalo dobře házet..."

Jaké to je, být klukem Miley Cyrus?
LIAM: "Jsem vedle ní opravdu šťastný. Když jsem jí poprvé uviděl, chtěl jsem na ní udělat dojem. Snažil jsem se být profesionál a nepřipouštěl jsem si, že se mi líbí. Jenže když jste vedle někoho tak charismatického jako Miley, bylo by fakt divné se do ní nezamilovat. Ona je jednoduše dokonalá a každý, kdo ji zná, ji zbožňuje!"

Co je tvůj největší koníček?
LIAM: "Box! Boxování miluju! Když chodím na pravidelné tréninky, citím, že mám skvělou fyzickou kondici a jsem v pohodě i psychicky. Vymlátím se tam z každého stresu. Díky boxu jsem vyrovnaný člověk."