Prosinec 2011

Ewa Farna-medúza

31. prosince 2011 v 21:56
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097295337-meduza/

Dětská hvězda Miley Cyrus už není malá holka, v odvážné róbě překvapila bujným dekoltem a tetováním

31. prosince 2011 v 21:56
Čerstvě devatenáctiletá hvězda seriálu Hannah Montana Miley Cyrus si v neděli večer na událost televize CNN Heroes: All-Star Tribute oblékla nádherné šaty s hlubokým výstřihem, kde předvedla, že se ze ztřeštěné seriálové holky stala už skutečná žena. Nejen, že po svém boku měla urostlého přítele Liama Hemswortha, ale všechny přítomné překvapila hlavně svými dmoucími se ňadry a z šatů vykukujícím tetováním.
Společenská akce se konala ve Shrine Auditorium v Los Angeles a objevila se na ní řada známých osobností, ale Miley byla skutečně okouzlující. Úžasné šaty Roberto Cavalli doplněné o ležérně spletený cop a luxusní šperky udělaly své a rovněž její Liam byl velký elegán. Překvapivé však bylo i její tetování pod pravou paží, jehož část vykukovala pod okrajem šatů.

Přestože byla Cyrus výjimečně sexy, svým dekoltem si trochu naběhla. Začalo se totiž spekulovat, že šla pod kudlu a své dříve drobné poprsí si nechala zvětšit. Potvrdil to dokonce i plastický chirurg Tahl Humes, který řekl, že její poprsí vypadá velice dobře a zdá se být jako upravené. To mladá zpěvačka a herečka okamžitě popřela a na Twitter napsala: "Děkuji za kompliment, ale tyhle holky jsou celé moje!" ■

Nový rok 2012

31. prosince 2011 v 0:00
Přeju všem hodně štěstí do Nového roku 2012! :)
Šťastný nový rok!

Miley Cyrus se s podprsenkou neobtěžuje

30. prosince 2011 v 19:16

Miley Cyrus se s nošením podprsenky neobtěžuje. Podle ní jsou její prsa krásná a nevidí důvod proč se za ně stydět.

Zpěvačka je oblečená pouze do hodně volného bílého trička. Levé rameno je venku a zjevně jí a ni nevadí, že spod trička jí prosvítá bradavka.

Miley je americká herečka, zpěvačka a textařka. Je známá hlavně díky účinkování v Disney Channel sériích Hannah Montana. Po úspěchu seriálu byl v říjnu 2006 vydán soundtrack, v němž nazpívala 8 písní.

Miley Cyrus bojuje na Twitteru proti anorexii

30. prosince 2011 v 19:16
Miley Cyrus (18) už nesnesla narážky na svou zakulacující se postavu a všem to pěkně vytmavila na Twitteru. Zároveň i podpořila svou kamarádku Demi Lovato (19), která bojovala s bulimií.

Pod fotku s anorektičkou Miley napsala vzkaz: "Tím, že dívkám, jako jsem já, říkáte, že jsou tlusté, jim ubližujete a děláte z nich tohle. Miluji sama sebe a kdybyste mohli říct to samé, nesedíte za počítačem a nesnažíte se zranit někoho jiného."
Následně na účtu zveřejnila fotku Marylin Monroe s popiskem "Důkaz, že vás mohou milovat tisíce mužů, i když se vaše stehna třou o sebe." Její kamarádka, zpěvačka Demi Lovato s odpovědí na sebe nedala dlouho čekat. Fotografii s blonďatou ikonou sdílela i k sobě na účet a napsala pod ní: "Ámen!!!"

Dlouholetá představitelka Hanny Montany Demi pod to odpověděla: "AMEN! Zničím každého, kdo ti řekne, že jsi tlustá. Máš ty nejkrásnější křivky. Miluju je!" "Bůh tě miluje a stejně tak já. Kašleme na všechny, co to říkají. Chybíš mi víc než kdy předtím. P.S. Jsme na tebe pyšná za to, co jsi napsala!" ukončila Demi Lovato veřejné podporování všech dívek s pár kily navíc.

Miley Cyrus prokázala, že se ji netýká zuřivá honba za "dokonalou" postavou dívek z mola. "Nechtěla bych mít tělo jako dívka. Miluji mít křivky jako žena!" napsala v sobotu na Twitter.

Přání do nového roku 2012!

30. prosince 2011 v 19:12
Ahoj našla jsem video které natočilo Bravo a je tam i Ewa :)

Nejde mi to sem vložit tak vám sem dám odkaz
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7zMnCqSmdtc

ewa

29. prosince 2011 v 19:10
Ewa na volantem :D Má z toho srandu :D


Ewa Farna in TV

28. prosince 2011 v 20:08
Ewa v TV
31.12.
12:30Medůza, ČT2
20:00 Silvestr 2011 startuje! 20:00, ČT1

Vánoce!

24. prosince 2011 v 18:00
Veselé Vánoce s celou rodinou!
Napište mi copak ste dostali! :D
A kdo dostal Cibule-Brambory? :D

Ewa napsala na své officiální stránky

20. prosince 2011 v 19:22
Ewa napsala na ewafarna.cz
a já vám to sem dám! :)


...
Dovolte, abych i já, ačkoli velice mladá, vyjádřila neskutečný obdiv k činům i k samotné osobnosti...
S NÍM odešlo mnohé- jistota k lepších zítřkům, jistý zdroj morálních hodnot, dobrý příklad , základ demokracie a hlavně Člověk. Díky jeho činům však zůstává dobro.Je to obrovská ztáta nejenpro obyvatele České republiky, ale i pro celou Evropu, svět.
Já Vám Pane děkuji , tam na horu, za vzorec ideálu, za to, že jsem se mohla narodit do demokratického státu i za to, že některé poviné četby stojí za to. A za mnohem, mnohem více...

Upřímnou soustrast paní Dagmar, celé rodině a také nám všem. Odešel totiž veliký Muž. Krásná Bytost. Člověk činu. Čistá duše.

Ewa Farna