Listopad 2011

Tomáš Klus v šoku! To čumíš, co? Řekla mu bývalka Farna

29. listopadu 2011 v 15:34
VIDEO: Zpěvák Tomáš Klus (25) byl ze svého úspěchu tak v šoku, že jindy vtipný hoch z Třince, byl úplně mimo. "Vůbec jsem to nečekal, z toho šoku se probudím asi až v úterý," prozradil Blesk.cz. Z druhého místa na Slavíkách měl obrovskou radost a vůbec netušil, že má tolik fanoušků. Spolu s ním se radovala i jeho expřítelkyně Ewa Farna (18), která mu byla popřát s objetím a pusou jako první.
"Já si myslím, že mnohým lidem po zhlédnutí mého poděkování jim, jim muselo být jasné, že jsem nečekal vůbec nic a že se ze šoku, ve kterém se nyní ocitám, probudím zřejmě až někdy pozdě. Nejspíše až v úterý," řekl stále zaskočený Tomáš Klus Blesk.cz.

K jeho velkému úspěchu mu samozřejmě pogratulovala i jeho expřítelkyně Ewa Farná, která ho z první řady, kde seděla, objala a dala mu pusu. Sama v ten večer získala třetí místo.

"Ta byla první, která mi popřála osobně. Myslím, že řekla něco v tom smyslu, to čumíš, co?" Smál se Klus. I když skončil na lepším místě než Ewa, rozhodně se tím večer nijak vzájemně netrumfovali. Naopak si prý nemají v čem konkurovat.

"My spolu nesoupeříme, naopak my k sobě tak nějak vzhlížíme, protože se muži a ženy navzájem přitahují. Dneska celý večer všechny budu krmit nepoetickým jazykem, který nedává žádné sdělení, ale lidi se chtějí bavit, je to tím šokem," dodal Tomáš Klus, který s druhým místem na Slavíkách nepočítal ani ve snu.

Ewa Farna málem zkolabovala na Slavících!

29. listopadu 2011 v 15:34
Dvoudenní hladovka se pořádně vymstila Ewě Farne (18). Během Slavíků měla takové křeče, že málem zkolabovala. A to jenom kvůli stylistce, která jí vybrala o číslo menší šaty než běžně nosí.
"Asi to se mnou brzy sekne. Dva dny jsem nejedla, takže jsem se po přenosu vrhla na raut, nacpala se a mám takové křeče, že asi padnu," svěřila se Blesk.cz čerstvá a již počtvrté bronzová slavice. "Snažila jsem se zhubnout do šatů, co mi stylistka vybrala, ale popravdě, zbytečně," dodala smířeně zpěvačka.

Zpěvačka během večera vystřídala tři outfity. Na úvod si vzala rudé šaty s vlečkou a kápí, které jí navrhla polská návrhářka Eva Mengi, na vystoupení měla černé minišaty a silonky, které měly vzor podvazků a na party oranžové dlouhé saténové šaty. Ty byly nejnudnější a hlavně v nich Ewa vypadala dost oplácaně.

Zatímco Ewa obhájila třetí místo, její bývalý přítel Tomáš Klus se v kategorii zpěvák roku vyšplhal na druhé. A byla to právě Farna, která mu jako první blahopřála. A jak sama řekla, plakala dojetím. Více se dozvíte z videa.

Miley Cyrus: "Jsem hulič!"

28. listopadu 2011 v 19:38
Bývalá Disney star oslavila minulý týden 19 narozeniny...
... a večírek se nesl v tak trochu marihuanovém duchu. Nejenže Miley dostala dort ve tvaru hlavy jednoho z největších vyznavačů téhle měkké drogy, rastamana Boba Marleyho, ale při jeho přebírání navíc před všemi přítomnými prohlásila: "Když už mi přátelé dávají dort ve tvaru Boba Marleyho, je jasné, že jsem hulič. Asi jsem vykouřila fakt moc té zatracené trávy." A vůbec jí přitom nevadilo, že mezi pozvanými byli i její rodiče, star i její přátelé totiž naráželi na její loňský incident, kdy z vodní dýmky kouřila šalvěj, legální bylinu s halucinogenními účinky. Čti na: Miley Cyrus vyzkoušela drogy!

Zpěvaččina proslovu se okamžitě chopila bulvární média se snahou rozmáznout ho v pořádný skandál. Naštěstí ale okamžitě zasáhla dobrá kámoška Miley a pořadatelka večírku, Kelly Osbourne, která na svůj twitter napsala vysvětlení: "Je to vytržené z kontextu... Od té loňské příhody se šalvějem má Miley přezdívku Bob Marley, proto tedy ten dort! Byl to jen vtip. A to, co Miley řekla, byla samozřejmě nadsázka. Vždyť tam měla rodiče a všechny své nejbližší. Navíc ona žádný hulič vážně není!"

Narozeninový flám pod taktovkou Kelly Osbourne probíhal v baru Beacher's Madhouse luxusního hotelu Roosevelt v Los Angeles.

Módní policie: Zadek Farné aspiruje na sexy prdelku Jennifer Lopez

27. listopadu 2011 v 11:15
Bronzová slavice Ewa Farna oproti loňsku v provokaci ubrala. Líčením počínaje, volbou toalety od polské návrhářky Evy Minge konče. Pouzdro s kápí bylo ušité ze skvělé látky a úžasně prodávalo Farne postavu, jejíž zadek pomalu a jistě aspiruje na hvězdné pozadí Jennifer Lopez. Bohužel ozdoba černých kamínků efekt sofistikovanosti kazí - stačil by pruh na kapuce, nebo jejich rozeseté akcenty na vlečce.

Kabáti na Ewu Farnou, má zaříznuté kalhotky!

27. listopadu 2011 v 11:14
Zpěvačka Ewa Farna (18), která získala třetí místo v kategorii Zpěvačka roku, se ukázala v červených upnutých šatech od polské návrhářky. Pod šaty ale zvolila výrazné kalhotky, které se jí během chůze tzv. zařezávaly. Toho si všimla i část skupiny roku Kabát, kteří když šli o reklamní pauze kouřit, kromě Pepy Vojtka, který nekouří, tak se bavili tím, jak je má Ewa zařízlý. Prostě drsní chlápci.

To je materiál. Mladičká Ewa Farna v odvážných podvazcích: Ať to sádlo všichni vidí

27. listopadu 2011 v 11:12
Teprve osmnáctiletá bronzová slavice Ewa Farna (18) je pořádně odvážná. Nejdříve na Českého slavíka dorazila v rudé kápi od polské návrhářky a pak se na vystoupení převlékla do pořádně sexy oblečku, kterému vévodily černé podvazky."Nebyly to přímo podvazky, ale punčochy, které tak vypadaly. Pravdou je, že odhalily komplet nohy a já se pěkně styděla," řekla Super.cz Farna.

"Ale co. Jsem holka krev a mléko. Dost bylo vyhublých holek. Ať to sádlo všichni vidí," smála se Farna.

Během večera se pak ještě jednou převlékla. A model to byl nejpovedenější. Na afterparty do hotelu Ambassador si oblékla oranžové sexy šaty s hlubokými rozparky od další polské návrhářky. A seklo jí to! ■

Ewa Farna - ČESKÝ SLAVÍK 2011

26. listopadu 2011 v 22:12

A velkou radostí oznamuju Ewa je po 4. na 3.místě moc gratuluju! :)

To musíte vidět: Největší módní katastrofy na Slavících: Ewa Farna přišla v rudé katovské kápi z úpletu

26. listopadu 2011 v 22:08
Asi čtyři metry úpletu bylo použito na neuvěřitelný katastrofický rudý model s katovskou kápí a dlouhou vlečkou zpěvačky Ewy Farne. "Navrhla mi ho polská návrhářka Ewa Minge. Taky jsem něco podobného ještě neviděla," svěřila Super.cz Farna (18).Ta přišla překvapivě v doprovodu svého bývalého milence Tomáše Kluse (25), který je stejně jako ona nominován ve své pěvecké kategorii.

Červenou podivnou kožešinu si přehodila přes malé černé manželka Pepy Vojtka (46), tanečnice Jovanka. Umělý kožich ani drdol se Jovance tedy moc nepovedl.

Manželka Milana Broma z kapely Olympic překvapila zase tím, že si oblékla tepláky. Jsou sice ze sportovní kolekce Blanky Matragi, ale to na nevhodnosti oděvu do Státní opery nic nemění.

Nejlepší outfit večera překvapivě předvedli Tatiana Vilhelmová (33) s přítelem Vojtou Dykem. Vyladili se ve stylu první republiky. Vilhelmová vypadá jako filmová diva včetně bílého kožešinového boa, které ladí k Dykově obleku.

Lucie Bílá (45) připomíná v šatech návrháře Oscara De La Renty pole rozkvetlých vlčích máků.

Anna K (45)., Ivana Gottová (35), Petra Kvitová i Monika Absolonová (35) zvolily černé modely. Monika vytáhla z šatníku starší model Dolce Gabbana. Ivana Gottová má na sobě persiánový kožíšek, který jí před osmi lety přivezl její muž z Moskvy. ■

Miley Cyrus si nechává odstranit tattoo!

24. listopadu 2011 v 16:24
Star byla přistižena při vstupu do studia zabývajícího se odstraňováním tetování...
V úterý dopoledne byla Miley (19) viděna, jak celá ospalá vystupuje ze svého auta a vchází do speciálního salonu v Los Angeles, kde si už spousta celebrit před ní nechala odstranit svá tetování.

Chtěli jsme zjistit, který obrázek půjde z jejího těla pryč, Miley však prohlásila, že to nebude komentovat. Můžeme tedy jen spekulovat o tom, které z devíti tattoos to bude... Že by nápis LOVE z jejího ucha, kotva ze zápěstí nebo snad "lapač snů" z jejího boku? Doufejme, že nám to zpěvačka brzy prozradí!

Něco nám však bývalá Disney star prozradila. Bohužel to však není nic příjemného. V současné době totiž bojuje se skupinou drsných haters, kteří neustále na webu napadají její postavu. Prý se "zakulatila", tvrdí! Naštěstí má ale Miley skvělou kámošku Demi Lovato, která se jí rázně zastává. Myslíš, že Miley vážně přibrala?

EWA FARNA vystoupila v Hlasu Polska!

21. listopadu 2011 v 15:47


U našich severovýchodních sousedů je Ewa stále více a více populární!
Po nedávném triumfu v polských cenách MTV byla osmnáctiletá zpěvačka Ewa Farna exkluzivním hostem polské televizní show. V rámci finálového večera soutěže "Hlas Polska" zazpívala dvě své písně - "Nie przegap" a "Bez Lez". Ewě se obě vystoupení povedly a v televizi jí to moc slušelo!

"Hlas Polska" je polskou verzí nové pěvecké soutěže, která se šíří v posledních měsících po celé Evropě a na jaře příštího roku vtrhne i k nám a na Slovensko! Porota ani moderátoři zatím nejsou zveřejněni, ale castingy už se pomalu rozjíždějí. A pozor! V téhle show nepůjde o vzhled ani věk, ale pouze o hlas! Momentálně jsou webovky v rekonstrukci, ale časem je najdeš na téhle webové adrese hlas.nova.cz. O dění v soutěži tě samozřejmě budeme informovat!

Ewě v pondělí 28.11.2011 vychází live cd/dvd "18" ze slavnostního koncertu u příležitosti jejích osmnáctých narozenin.

Ewa Farna - Nie przegap