Srpen 2011

Pozastavuju :(

24. srpna 2011 v 18:26
Bohužel musím blog na určitou dobu pozastavit :(
Jedu do Lázní :(
Mějte se tu všichni hezky :))
Prý tam má být počítač tak jak se naněj dostanu tak hned přidám pár novinek co najdu :)
Jinak pro Affs prosím nemažte si mě :)
Takže blog bude pozastaven v tuhle dobu :((
25.8. 2011-5.10. 2011
Mějte se hezky a užijte si zbytek prázdnin a pak zase ta blbá škola :D
Bude se mi stýskat po Blog,Facebooku,Stardollu :) :'(
Ahoj!! :)

Milionářka Farna dluží za hadry. A odmítá platit

24. srpna 2011 v 14:24
Ewa Farna (18) má hvězdné manýry popové divy. Odmítá platit za půjčené oblečení.

Dvanáctého srpna dovršila Ewa Farna osmnáct let a doslova přes noc se stala milionářkou.

Řadu let totiž její rodiče ukládali tučné honoráře na speciální svěřenecký fond, který nyní může jako plnoletá využívat.

Donedávna byla zpěvačka zvyklá dostávat pouze skromné kapesné a nyní může disponovat majetkem, který je podle odborníků z hudebního průmyslu odhadován minimálně na patnáct milionů korun.

Je pravda, že dosud zpěvačka s penězi příliš zacházet neuměla. Spíš by se dalo říct, že byla pěkný škrt. Mnohokrát se totiž stalo, že nevrátila půjčené oblečení, ve kterém vystupovala, nebo dokonce zničené modely ráda zapomínala zaplatit.

Před několika měsíci odmítla vrátit luxusní lodičky Alexander McQueen přesahující hodnotu deseti tisíc korun.

"Měl jsem vážný problém od ní ty boty dostat zpět. Ewa se vymlouvala a nechtěla je vrátit," postěžoval si SuperSpyi stylista hvězd Filip Vaněk, který zprostředkoval zpěvačce půjčení luxusních lodiček na vystoupení.

"Za řadu let se mi nic podobného nestalo," kroutil hlavou stylista, který se stará o šatník takových hvězd, jako je Leoš Mareš (35), Pavlína Němcová (39) nebo dříve Simona Krainová (38).

Že nejde o náhodu, potvrzuje i příběh dalšího stylisty, Lukáše Macháčka, kterému popová princezna pro změnu odmítla uhradit zničené šaty.

"Neříká se mi to lehce. Je to nepříjemná záležitost, ale Ewa odmítla uhradit půjčené šaty," promluvil Macháček o šatech Pinko, ve kterých Farna dělala parádu na galavečeru Zlatá hokejka a premiéře pohádky Čertova nevěsta.

"Není si prý vědoma toho, že by šaty zničila, a na jejich náhradě se odmítá podílet," nechal se slyšet stylista, který bude muset uhradit škodu ze svého.

Popová princezna se podle všeho domnívá, že v luxusních buticích jsou nadšení z toho, že obléká jejich modely.

Pravda je ale taková, že Ewa není Britney a Pařížská není Rodeo Drive. Ewo, honem se vzpamatuj.

DALŠÍ bLOG :)

24. srpna 2011 v 12:03
No tak jsem si udělala nový blog o Justinovi :)

http://love-justin-bieber.blog.cz/

Miley Cyrus: Příteli ztropila scénu přímo na ulici

23. srpna 2011 v 12:02
Miley Cyrus (18) musel její přítel Liam Hemsworth (21) pořádně zvednout mandle, když na něj začala ječet rovnou na ulici.
Scéna jako z filmu byla o to trapnější, že u toho asistovala její matka Trish a sestra Brenda.

Hádka se odehrála na ulici v Burbanku v Los Angeles, když se všichni vraceli z oběda ke svému autu. Liam šel pár kroků před ní a rozzuřená zpěvačka najednou začala křičet a prudce gestikulovat.

Miley ale svého přítele Liama asi moc nebere, protože po celou dobu, kdy mu soptila za zády, šel nevzrušeně dál a její výstup naprosto ignoroval.

Zoufalá zpěvačka se tak bezradně obracela na svou matku, u které očekávala podporu. Ta však do roztržky mileneckého páru raději vůbec nezasahovala.

Nad Miley a Liamem se tak začínají stahovat mračna, přitom to není tak dávno, kdy zpěvačka za svým australským hercem byla schopná jet světa kraj, jen aby s ním strávila jediný den.

Liam už je na podobné výstupy buď zvyklý, nebo je naprostý flegmatik, nebo mu jeho láska začíná být ukradená.

Prosím :)

22. srpna 2011 v 11:15

Ahoj mohla bych vás poprosit? :)
Hlasovali by jste pro mne? :)
Byla bych mo ráda :)

http://ewafarna-fans.blog.cz/1108/4-kolo-sonf-2011-finale#komentar92995168
Děkuju moc :)


Konec soutěže

20. srpna 2011 v 9:11

Ahoj a je tu konec soutěže o nej písničku 2

oewefarny-Usher - DJ Got Us Fallin' In Love ft. Pitbull 75% (3)
Mrs Glassy (SimonQa)- Ewa Farna-Maska 25% (1)
na

1.místě-oewefarny
2.místě-Mrs Glassy

Gratuluju oběma a oewefarny si napíše co by si přála jakoodměnu :)

Ewa Farna v šoku: Na paty jí šlape krásná Patricie

19. srpna 2011 v 13:05
Již plnoletá zpěvačka Ewa Farna (18) by měla bít na poplach. Zatímco dosud neměla na tuzemském trhu žádnou vyrovnanou konkurenci, brzy se to může změnit. Na scéně se totiž objevila jen o rok starší zpěvačka Patricie Fuxová, která může Ewiny fanoušky odloudit nejen svým sametovým hlasem, ale i hezkým kukučem.

Patricie se stala ihned po vydání svého alba miláčkem publika. Na serveru Stream.cz měla v lednu letošního roku zpěvačka šestnáctý nejstahovanější klip. Někteří kritici ji dokonce řadí mezi deset největších objevů roku 2011.

Zpěvačka Patricie a její kapela působí na české scéně teprve krátce, ale jejich písně i vystoupení lidi baví díky vtipným textům a díky faktu, že jsou lidsky i hudebně sehraní. To se ukázalo například při podzimním turné 2010, kdy zpěvačka se svoji kapelou dělala předkapelu Xindlovi X.
Otázkou zůstává, jestli si v českém šoubyznysu najde své místo, nebo zmizí jako mnoho jiných zpěvaček před ní. Zatím to vypadá nadějně. ■

První foto ze photoshotu

19. srpna 2011 v 8:57
Ahoj našla jsem první fotku s photoshotu který Miley nedávno nafotila dávala jsem vám i video na tý fotce jí to moc sluší a je tam i s Floydem :)

Ostrá hádka Miley Cyrus a jejího přítele Liama: Přihlížela tomu i zpěvaččina matka a sestra

18. srpna 2011 v 20:00
Miley Cyrus (18) chodí již pár měsíců s australským hercem Liamem Hemsworthem (21). Přestože dvojice spolu měla vztah již v roce 2009 a vypadalo to na velkou lásku, i tentokrát zpočátku vypadalo vše idylicky. Jenže mladým milencům nejspíš nejsou hádky cizí. Začátkem týdne si dokonce neodpustili výměnu názorů ani na ulici v losangeleském Burbanku poté, co se z oběda vraceli k jejich vozidlu. Celá situace byla o to nepříjemnější, že hádce asistovala matka Miley Tish a její sestra Brandy.

Liam se však zdá být flegmatikem, kterého podobné výstupy jeho partnerky nijak zvlášť nevyvádí z míry. Raději jde pár kroků před ní, občas hodí otrávený výraz a do výstupu rozparáděné Miley nijak zásadně nezasahuje.

Flegmatický přístup má Liam i v opačném gardu. Před dvěma týdny se totiž Miley ke svému milému během nákupů v Los Angeles chovala velice přívětivě. V jednom kuse se k němu tiskla, držela jej za paži a líbala na rameno. Liam se však téměř celou dobu věnoval svému mobilnímu telefonu nebo koukal po okolí.