Červenec 2011

Ahoj :) Hlasujte prosííím :)

31. července 2011 v 15:02

Ahoj hlaujte prosím pro mne jsem tam jako Andrea Děkuji :)
http://www.duels.cz/duel.php?n=912&m=b
kdo bude hlasovat tak to prosím napište do komentů Děkuji :)

Soutěž o nej písničku 2-první kolo :)

31. července 2011 v 10:27
Takže a hlasujte :) (zase v menu) Soutěž bude trvat do: 7.8. 2011
pravidla:
1)Nechci vidět že sem někdo bude psát např.fůůj ta se mi nelíbí a tak
2)Shánět hlasy si můžete :)

přezdívka: oewefarny
blog: oewefarny.blog.cz

Přezdívka: Mrs Glassy (SimonQa)
Blog: www.mrsglassy.blog.cz

Přezdívka: Piranha 3D
Blog: www.piranha3d.blog.cz

přezdívka: Beyonce011
Blog: www.celebrity-vseonich.blog.cz
přezdívka: Selly - K
blog: g-grafika-a.blog.cz
přezdívka: Kača
blog: design-kaca.blog.cz

Přezdívka: Mája
blog: Fans-ewa.blog.cz

Sorry

31. července 2011 v 10:13

Ahoj moc se vám omlouvám že jsem tady nebyla!
My jsme doma malovali a tak jsme nemohli jít na počítač no nic... :D :))
Teď du udělat tu soutěž :)

Ahoj hlasujte... _)

29. července 2011 v 12:23

Ahoj hlasujte prosím pro mne jsem tam jako Andrea dali jsme si s brávhou duel kdo vyhraje! :D

Ewa Farna se stěhuje ke svému milenci

28. července 2011 v 14:02
Zamilovaní zpěváci na sebe mají daleko víc času a chtějí být spolu.
Pokud nepočítáme festivaly, většina umělců má přes léto volno a konečně tak může dohnat to, co přes rok nestihla. Nejinak je tomu i u zaláskované Ewy Farné (17) a Tomáše Kluse (25).

Ti už se nemůžou dočkat, až spolu budou trávit víc času. Dokonce jsme se dozvěděli, že v následujících týdnech bude Ewa prozatímně bydlet u Tomáše v jeho novém bytě a zkusí si tak společné soužití!

Budou chodit na večeře, do kina, grilovat se svými přáteli nebo se jen tak potulovat ruku v ruce na romantických procházkách s Tomášovým psem.

Budou si užívat a hlavně budou odpočívat. Oba si to po náročném pracovním roce zaslouží.

Otázkou ale je, jak Ewino stěhování přijmou fanoušci, kteří byli pyšní na to, že Ewa dlouhodobě žije ve Vendryni u Třince. Budou to brát jako zradu?

A co Ewini rodiče, kteří ji až dosud hlídali jako oko v hlavě? Vše budeme nadále sledovat a o všem vás budeme informovat.

Konečně! :D Rock Angel

28. července 2011 v 12:11
Ahoj konečně mi přišla voňavka dám vám sem fotky! :D

Tak vyfotila jsem vám to i s katalogem! :)


Krabička

a Voňavka! :) -s přívěškem :D

Hostem Rockcampu v Olešné byla Ewa Farna

28. července 2011 v 9:09
Do poslední chvíle tajili organizátoři rockového tábora v Olešné před táborníky jedinečné překvapení. To, že přijela Ewa Farna a dokonce že jim bude zpívat, všechny doslova ohromilo.
"Na letošním táboře se Ewa krátce objevila již v pondělí 18. července, kdy vlastně spolu s ní přijeli lektoři - její kapela na tábor. Vraceli se z koncertu v Polsku, kde hráli až kdesi u ukrajinských hranic. Vystoupila z auta, dala si čaj a odjela spolu s manažerem do Prahy. Již toto způsobilo mezi dětmi rozruch, protože Ewina účast na táboře jim byla do této chvíle tajena," říká Lubomír Šula, ředitel DDM Klubíčko z Nového Města na Moravě.
Jak se vlastně Ewa Farna, dnes už známá a všude žádaná zpěvačka, ocitla v Olešné?
"Návštěva Ewy na táboře byla vlastně její iniciativou. Asi měsíc před táborem projevila zájem přijet se podívat na závěrečný koncert. Později upřesnila, že by ráda přijela již dříve a s dětmi tak strávila tři dny. Samozřejmě jsme to uvítali a byli rádi. Na táboře loni i letos působili jako lektoři členové její doprovodné kapely a tak Ewa měla informace i o loňském táboře takzvaně z první ruky. Znala různé historky, věděla o spoustě dětí, které tam byly a co jim šlo a co ne, co vyvedly atd…"
Ewa se sice v pondělí stavila jen na chvilku, ale pak to dětem určitě vynahradila.
"To ano. Na tábor Ewa vyrazila ve čtvrtek vlakem z Prahy a v Olešné byla večer. Zrovna jsme s dětmi v jídelně rozebírali jejich studiové nahrávky z pondělí. V tu dobu již děti věděly, že Ewa přijede. Dokonce jsme pro ni měli připravený dort k jejím blížícím se 18. narozeninám. Ihned jak Ewa přijela, šla si sednout mezi děti. Každý se jí představil, uvedl, na co hraje, co se mu líbí za hudbu, odkud je, co poslouchá atd… Předaný dort jsme pak společně všichni snědli."
Líbil se Ewě tábornický život?
"V pátek, když se Ewa probudila do deštivého dne na Vysočině, tak hned po ránu hlásila, že ji přijde super se v koupelně potkávat s normálníma holkama, drbat u líčení, zpívat si přitom."
I tady ale určitě měla pořádně nabitý program.
"Dopoledne přes počítač poskytla několik plánovaných rozhovorů a na odpoledne byl připraven mini koncert pro účastníky tábora a obyvatele Olešné v jídelně táborové základny. Koncert proběhl v komorní atmosféře, jen za doprovodu kláves a kytary. Nechyběla nezvyklá improvizace na téma zásadní skladby skupiny AC/DC . Následovalo téměř hodinové povídání, zodpovězení desítek dotazů. V odpovědi na jeden z nich Ewa jasně uvedla, že pokud by její kariéra měla skončit, že se z toho rozhodně nehodlá hroutit, že zásadní v životě považuje mít šťastnou a fungující rodinu. Nakonec se Ewa podepisovala a fotila s každým, který projevil zájem."
Je vidět, že se zpěvačka se svými novými kamarády (a také obdivovateli) dokonale sžila.
"Určitě. Ewa také bedlivě sledovala nácvik muzikantů na závěrečný koncert, tu a tam přispěla radou. Stejně tak pozorně sledovala večerní první generálku na koncert, kde ji mimořádně zaujala interpretace jedné z jejích vlastních písniček a Marušku, která ji zpívala, povzbudila vlídným slovem. Objektivně jistě není lehké ve věku dvanácti let zpívat písničku před jejím původním interpretem, když navíc je ten interpret pro dvanáctileté dítě "modlou"."
Modlou se Ewa stala zřejmě nejen pro zmíněnou Marušku. Co ostatní děti?
"Ty si ji také vychutnávaly. Například u večerního táboráku se kolem Ewy neustále tvořil hlouček dětí. Bylo slyšet, že se řeší její začátky, její kariéra, její oblíbené skupiny, ale i naprosto všední věci. Třeba škola, vztahy, kamarádi, rodiče, prázdniny a dovolené."
Všechno ale má svůj konec. Jak se Ewa rozloučila s Olešnou?
V sobotu ráno se Ewa spolu s dětmi zúčastnila ještě worskhopu českého kytarového mága Honzy Kirka Behunka. S každým se pak rozloučila osobně podáním ruky. Prostě úplně s každým. A pak už pro ni přijel manažer a odjela do Varšavy, kde natáčela pro tamní televizi."

Vyhraj Rock Angel by Ewa!

27. července 2011 v 20:02
Ahoj zde můžeš vyhrát voňavku Ewy Farne! Já jsem už odpověď zodpověděla! :) :D
http://www.bravogirl.cz/souteze/95-vyhraj-rock-angel-by-ewa

Pro všechny co mi dělaj desing

27. července 2011 v 15:47
Ahoj jenom jsem vám chtěla říct že ty co mi dělali desing
ať mi nepíšou na ten e-mail co jsem jim napsala ale na tento:
ewafarna-mileyraycyrus@seznam.cz

Foto-Miley Cyrus

24. července 2011 v 14:25
Ahoj jak se máte?Na Faceooku jsem našla fotku Miley a ještě sem jí neviděla tak jí sem dám