Červen 2011

Ewa Farna zničila půjčené šaty za 10 tisíc, odmítá je zaplatit

30. června 2011 v 15:48

Populární zpěvačka Ewa Farna (17) bourá žebříčky hitparád, boduje v sousedním Polsku, vyprodává koncerty a vydělává milióny, ale korunu jen tak nepustí.


Zpěvačka si nechala od známého módního návrháře a stylisty Lucase Macha zapůjčit od známé značky šaty na společenskou příležitost. Bohužel na ně nedávala pozor a šaty zničila. Po stylistovi tak v obchodě požadovali šaty uhradit.

Když Mach Farne situaci vysvětlil, slíbila, že šaty uhradí. I přes řadu urgencí ale nereaguje a návrhář tak musel zaplatit šaty ze svého. Peníze dluží zpěvačka už půl roku. "Nerad bych to rozebíral. Je to pro mě hodně nepříjemná zkušenost. Je ale pravda, že Ewa doposud šaty i přes řadu telefonátů a esemesek nezaplatila," řekl Super.cz známý návrhář a stylista.

Že si celebrity půjčují šaty na akce je běžná věc. Simona Krainová (38), Aneta Vignerová (23), Pavlína Němcová (36) i Taťána Kuchařová (23) - tyhle známé krásky si pravidelně zapůjčují luxusní šaty světových značek na společenské akce.

Není divu. Dobře ví, že výrazné šaty si mohou vzít jen jednou. Proč mít tedy v šatníků šaty za statisíce, když mají možnost si je bezplatně půjčovat? Pokud by s nimi ale něco udělaly, musely by je zaplatit. Všechny krásky s tím počítají a žádný problém doposud neměly.

Vyjádření Ewy Farne se nám nepodařilo získat. Dnes uzavírá ročník na gymnáziu, kde má individuální plán. A tak není divu, že má plnou hlavy školy. ■

Plakát

30. června 2011 v 13:36
Ahoj dám vám sem plakát EWY VOŇAVKY

Prosím o hlásek :))

28. června 2011 v 19:05


Ahoj hlasovali by jste prosím pro mne jsem tam jako Andysek http://ewiiiis.blog.cz/1106/finalove-kolo-sonp#komentare Děkuju :)

Soutěž-přihlašování

28. června 2011 v 13:07
Ahoj jenom bych chtěla připomenout tu soutěž!

Jo a přihlšovat se můžete do: 3.Července 2011

Soutěž

26. června 2011 v 16:14
Ahoj chtěla bych vás poprosit abyste se přidali! :))

Soutěž o nejlepší písničku a ten kdo vyhraje tak něco mu udělám na blog. :)):D
Takže pravidla
1)Nechci aby nikdo psal že se mu ty písničky nelíbí
TAKŽE JE JENOM JEDNO PRAVIDLO :D

Co musíš udělat:
1)Přezdívka
2)Odkaz na písničku

a PŘIHLÁŠKU DO KOMENTÁŘŮ
Můžeš si schínět hlasy :) Takže doufám že přidáte protože minule jsem dělala soutěž a nikdo se nepřidal a to mě celkem sklamalo :(
Tak jestli něco ještě dneska najdu za článek tak přidám :) jinak zatím ahoj a budu doufat že se někdo přidá! :)
Ahoj

Billy Ray Cyrus: Miley si vybrala skvěle!

26. června 2011 v 15:09

Není nad to, když ti rodiče schválí partnera! Táta Miley Cyrus dal Liamovi požehnání, že může randit s jeho dcerou.
Billy Ray Cyrus je rád, že se jeho dcera dala po listopadovém rozchodu opět dohromady s australským hercem Liamem Hemsworth. Prý se dokonce těší na chystaný film 'The Hunger Games', kde se Liam objeví v jedné z rolí.

"Je to skvělý kluk. Je solidní a má dobrý charakter," nešetřil chválou táta Billy a pokračuje o chystaném filmu: "Četli jste scénář? Je to vražedné! Těším se, až tam Liama uvidím, je to obrovský talent!.... A musím vám říct, klidně i mimo záznam, je to dobrej chlap, vážně dobrej!"


Miley, která je teď na turné po Austrálii, byla nervózní před koncertem v Melbourne, kam se na ní poprvé přišli podívat i Liamovi rodiče Leonie a Craig. "Mám strašnou trému," svěřila se Miley. "Bože! Já před nimi budu tancovat v těch ultra mini kožených šortkách!" propadala se studem a dodala, že obecně nemá moc ráda, když lidé, které zná, se na ní dívají při koncertech z prvních řad.

Australské turné je pro zamilovaný pár po nějaké době další šance, jak spolu strávit nějaký čas. Uvidíme, jak to s nimi dopadne.

Ewa a její voňavka

26. června 2011 v 10:23
Ewa už má i svojí voňavku tady je:


Ewa s textama

26. června 2011 v 10:22
Ahoj dám vám sem fotku Ewy s textama (asi má Ewa geloví nehty!) :DD


Novinky o soutěži Oriflame

26. června 2011 v 10:20

Ewa Farna našla nové textaře Vítězný text talentové soutěže Písnička pro Ewu chce zpěvačka na své příští album.
Porota spolu s Ewou Farnou minulý týden vybrala pět nejlepších textů soutěže Písnička pro Ewu. Během dvou měsíců se do soutěže zapojilo přes dva tisíce lidí. Nebývalý zájem a vysoká kvalita některých textů byly důvodem, proč porota nakonec ocenila víc textařů, než původně plánovala.
Autoři pěti nejlepších textů získají dárkový koš kosmetických výroků švédské společnosti Oriflame, každý v hodnotě 10 000 Kč. Rozhodnutí, zda některý z textů čeká zhudebnění, bude zveřejněno koncem července.
Zpěvačka si ponechává "divokou kartu," tedy možnost znovu projít širší výběr nejlepších textů a z nich definitivně během letních prázdnin vybrat vítězný song a se svým managementem zvážit, zda jej zhudební. Autorku či autora pak bude čekat setkání s Ewou a nahrávání ve studiu.
"Jsem moc ráda, že mi fanoušci dali důvěru a v textech se svěřili ze svých pocitů. Moc si toho vážím a doufám, že je svým výběrem nezklamu", říká Ewa Farna. "Vybrat pět textařů bylo strašně těžký, teď se chci ještě zpět k širšímu výběru znovu vrátit, pročíst a zvážit, který by stálo za to nazpívat".
Jména pěti nejlepších textařů:- Gabriela Geislerová- Karel Lupoměský- David Malhous- Petra Švehlová- Michala Žáková
Vítězné texty najdete na www.oriflamecoutez.czDo soutěže bylo během dvou měsíců přijato celkem 2 130 textů. Z toho většina (2 054) byla doručena elektronicky, zbytek pak klasickou poštou. Muži posílali své příspěvky přibližně stejně často jako ženy.
Hlavním tématem mladých textařů byla samozřejmě láska a to i v podobě zrady a zklamání. Někteří autoři projevili nejen textařské ale i hudební nadání, kdy své texty doprovodili zápisem melodie v akordech.

Miley Cyrus nervózní před koncertem v Melbourne

25. června 2011 v 12:06

Miley přepadá před Melbournským koncertem nervozita. V publiku totiž budou poprvé i rodiče jejího přítele Liama Hemswortha!
Superstar Miley Cyrus přiznala, že je před svým koncertem v australském Melbourne šíleně nervózní. Z hlediště ji totiž poprvé na pódiu uvidí i oba Liamovi rodiče, Craig a Leonie Hemsworthovi. Chtěli totiž vidět přítelkyni svého syna ´v akci´.

Miley má trému hlavně z toho, jak budou reagovat na její sexy taneční vystoupení a hodně sporý kostým. Přiznala se: "Jsem opravdu hodně nervózní. Bože! Já budu před nimi tancovat v absolutně mini kožených šortkách!" Zároveň dodala, že obecně nemá ráda, když lidi, které zná, jsou na jejich koncertech v prvních řadách.


Turné po Austrálii dalo Miley konečně prostor k tomu, aby strávila zase nějaký čas s Liamem. Oba milují nakupování, a tak proběhli několik obchodů a vybrali Miley dva náramky a nějaké doplňky, došlo samozřejmě i na super botičky :)