Květen 2011

Ewa Farna má v sobě cosi nezemského, říká Tomáš Klus

29. května 2011 v 16:44

Jablonec nad Nisou - Totálně vyprodáno hlásí klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou. Kterému šťastlivci se povedlo, aby lístky na jeho koncert šly tak na dračku? Mladému písničkáři Tomáši Klusovi. Vystoupí tu ve čtvrtek 19. května od 20 hodin. "Předprodej už je ukončen, omezený počet vstupenek bude k mání před koncertem u pokladny. Otevírá se v sedm hodin večer," řekla dramaturgyně Klubu Na Rampě Milena Bauerová. Jaký je tenhle mladý písničkář, který tolik chytil za srdce české fanynky? Co o sobě prozradil a co řekl o své nové lásce, Ewě Farne?
Hvězda nové generace
Zpěvák, skladatel a zřejmě i budoucí herec Tomáš Klus se veze na vlně neskutečného zájmu diváků; zejména z dívčí části populace. Proč? Je milý, přirozený a na nic si nehraje. V posledních dvou letech mu hlavně všechno vychází.
Za své druhé album Hlavní uzávěr splínu má zlatou desku, koncerty bez problémů vyprodává, získal Anděla 2009 v kategorii Zpěvák roku, dvakrát předskakoval legendárnímu Joe Cockerovi, úspěšná byla i série koncertů se slovenskou zpěvačkou Janou Kirschner.
Dlužno však dodat, že jeho úspěch nestojí pouze na dívčí slabosti pro lepou chlapeckou tvář či náklonnosti sudiček, jež ho pochovaly na stříbrné lžičce. Klusova hudební tvorba snese i přísná měřítka odborné hudební kritiky a za všechno hovoří také muzikantské vzory, v jejichž šlépějích se tenhle stále ještě trochu mlíčňák s kytarou ubírá. Nepůsobí jako rychlokvašková superstar odkázaná na produkci mocných a neosobní repertoár.
Naopak - má všechny předpoklady k tomu, aby se stal hudebním mluvčím nové generace, která nosí v hlavě víc než jen seznam svého mobilního telefonu a virtuální piliny.
"K muzice jsem se dostal díky rodičům, velkým hudebním nadšencům. Vyrůstal jsem v prostředí festivalů a koncertů, především těch folkových. Dodnes mezi své největší oblíbence řadím Jaromíra Nohavicu, Karla Plíhala, Karla Kryla, Pavla Dobeše či kapelu Mňága & Žďorp," zavzpomínal zpívající kytarista.
Třinec za Prahu, sport za umění
Kvůli sportu přitom v raném věku vyměnil rodný Třinec za Prahu. Zde ho však velmi záhy začal vábit svět umění.
"Bylo mi patnáct šestnáct a najednou jsem byl odříznutý od celého svéhodosavadního života. Potřeboval jsem všechen ten stesk a trápení ze sebe nějak dostat. Právě tehdy jsem se začal čím dál častěji obracet ke kytaře. Písničky jsem si doma skládal už předtím, ale až tehdy se ve mně objevila touha prezentovat je taky veřejně," vyznal se Tomáš Klus.
Příležitost, aby svůj sen naplnil, získal, když si mohl zahrát v baru, který patřil jednomu jeho kamarádovi.
"Zpočátku jsem vytvářel takovou živou hudební kulisu při obědech a večeřích. Probíhalo to tak, že jsem si na místě vymýšlel písničky ve svahilštině a patřičně "procítěně" je předkládal stolovníkům. A oni na to postupně začali reagovat.
Nejvtipnější bylo, když za mnou přišel jeden seriózně vypadající pán, poklepal mi na rameno a pochválil mě, že mám fakt povedené texty," glosuje.
Láska nezemská
Dnes už je tak pro něj psaní regulérních písniček ideální protiváha k divadlu, které vystudoval.
"Jsem v nich sám za sebe, na nic si nehraji, můžu být maximálně upřímný. Navíc mě baví to, jak si lidi v textech nacházejí svoje vlastní příběhy, které s tou mojí původní myšlenkou nemusí mít vůbec nic společného. Jak si do nich projektují sami sebe a svoje osudy. Většinou ale píšu, jak jsem jsem zamilovaný a jak je všechno kolem k ničemu (smích)," glosuje se smíchem, ale ve skutečnosti nepopírá, že v tomto případě možná jen tak napůl.
Neboť pokud přijde řeč na city, pak aby je ochránil, musí na tomto poli v současnosti vzdorovat českému bulváru. Ten si ho totiž spíše než jako šikovného muzikanta vyhlédl za možný zdroj pikantérií, když si Klus porozuměl s čerstvou vodou domácí ženské hudební scény, dnes ještě teprve sedmnáctiletou, ale neméně nadanou zpěvačkou a muzikantkou Ewou Farnou.
Zalíbení v sobě dvojice našla, když počátkem roku společně moderovala hudebnívýroční Ceny Anděl. Od té doby se řada paparazziů snaží oběma proniknout pod kůži. Dosud však naštěstí marně. A oba pevně doufají, že tak to také vydrží. "Chodíme spolu, ale víc neřeknu, je to moje soukromí," dodává pouze Farna, která je navíc již od svých útlých začátků pověstná na svůj věk až netypickou emoční inteligencí a vyzrálostí.
Diskrétní zůstává i Klus. Otevřeným je pouze, pokud má svojí partnerce složit poklonu. Ostatně nikdy netajil, že se mu sympatická brunetka líbila už před jejich sblížením, a tedy ještě před udělováním Andělů. Na otázku, zda se mu Farna líbí, tehdy odpověděl: "Nosí v sobě cosi nezemského, je proto snadné, aby nejenom utkvěla v paměti."
Na vlastní uši
Pokud se ale vrátíme nazpět k muzice, pak Tomáš Klus v současné době natáčí novou desku, která vyjde letos na podzim 2011. Momentálně tak se svými stávajícími písničkami objíždí koncertní štace, na nichž přesvědčuje, že jeho úspěch skutečně není náhodný. A o svém potenciálu se nepochybně pokusí přesvědčit i publikum v klubu Na Rampě a už nyní jen jasné, že nejenom to jablonecké.

Soutěž

29. května 2011 v 11:09
Ahoj já jsem se dívala jen tak z nudy na všeljaký blogy a tam jsem našla takoví soutěže,a tak mě napadlo že bych taky udělala
O NEJHEZČÍ FOTKU CELEBRITY

Takže bude to do dvou tejdnu jelikož za tejden jedu na školu v přírodě takže tady týden nebudu :) a ten tejden co už tady budu tak budou lidi hlasovat o nejhezčí fotku.
Pravidla:
1)Každý si může sem dát jakou koliv fotku celebrity,je to už jedno jestli je ze slovenska z česka....Je to úplně jedno :)
2)Nikdo nebude psát do komentářích že se mu ta fotka nelíbí že tu celebritu nenávidí jinak ho vymazávám!

___________________________________________________________________________________________________________________
Vy to uděláte tak na svůj blog dáte tu fotku a pak sem k tajstomu příspěvku dáte do komentářích odkaz
Do komentářích napíšeš:

1)Přezdívku
2)Odkaz
3)Jméno celebrity

Fotky můžete přidávat do 12.6. 2011

Návštěvnost

27. května 2011 v 13:46
Moc děkuji teď jsem si všimla že ve středu jsem měla návštěvnost 87.Což je pro mě strašně moc,protože jsem začátečník a tento blog je můj prví.Takže jsem fakt moc ráda a navštěvujte dál. ;))

Ewa foto

26. května 2011 v 16:55
Dám sem nové fotky ale je jich celkem hodně takže se koukněte v galerii:
http://admin.blog.cz/galerie/5264705

Promiňte jestli vám to nepůde,nejde mi to dát do menu fakt moc sorry

Dess?

22. května 2011 v 12:09
Ahoj chci se vás zeptat co chcete za dva dny za dess? napuište do komentů
buďto:


Miley CyrusEwa Farna


obě


Klus už s Farnou bydlí, vzal si na to hypotéku!

21. května 2011 v 16:26

Vztah zajímavé dvojice nedávno propálil týdeník SuperSpy. Polská zpěvačka, která žije ve Slezsku, se mezitím nakvartýrovala do Prahy!
Zásadně omezil své individuální toulky Prahou, když je Ewa v Polsku na kšeftech, a přestěhoval se z nevzhledného bytu na Vinohradech do pražských Nuslí.Klus splnil mission impossible v podobě sbalení nesbalitelné a do Marcuse Trana dlouho zaláskované Ewy Farné a už přijímá první opatření, aby si ji udržel.
Tam si podle našich exkluzivních informací pořídil 2+kk s terasou, na který si musel vzít hypotéku.
"Je to tak a nebydlí tam sám," prozradil SuperSpy.cz jeden z jeho blízkých přátel, který zároveň naznačil, že to v nuselském hnízdečku lásky pořádně žije.
"Tomáš s Ewou tam pořádají poměrně divoký grilovačky, na který zvou nás, svoje kamarády, a je to jako na nějaké americké barbeque. Prostě chovají se jako manželé, kteří si na terasu zvou přátele," dodal.
Jak jsou spolu Ewa a Tomáš daleko v intimní sféře, zatím nevíme. Jisté je, že podle nedávného vyjádření Marcuse Trana s ní on v posteli neskončil. Ale vzhledem k tomu, že se podle našeho zdroje chovají obě hrdličky jako manželský pár, dá se předpokládat, že "už něco bylo".
Já tomu nevěřím
! :D

Miley fotka s hadem

19. května 2011 v 14:31


Miley Cyrus má nové tattoo!

18. května 2011 v 20:10

V neděli (15.5.) si pořídila už šestý obrázek...
Malé tattoo na pravé zápěstí si Miley tentokrát nechala vytvořit v brazilském Sao Paulu, kam si odskočila na prázdniny z právě probíhajícího turné Gypsy Heart.

Tatér Fabio Satori přiznává, že byl z tetování slavné star totálně v šoku: "Byla to opravdu vtipná neděle. Kamarád, který pracuje pro Miley, mi zavolal, že někdo z jejich týmu chce tetování. Řekl jsem, že to není problém, ať dorazí. Nakonec mi ale kámoš zavolal ještě jednou, že se jedná přímo o Miley."

To ovšem nebylo všechno... Miley totiž nechtěla, aby její přesun z hotelu do tetovací salonu zaregistrovali paparazzi, kteří neustále číhali před hotelem, tak musel Fabio přijet za ní. "V hotelovém pokoji jsem teda ještě nepracoval," směje se tatér.

"Každý má v hlavě nějakou představu, takže jsme si chvilku povídali a nakonec mě Miley požádala, abych vytvořil něco něžného. Její máma jí totiž poradila, aby si nechala vytetovat něco, co jí bude napořád připomínat, že má bezpečné místo, na které se může vždycky vrátit. Vytvořil jsem tedy dva návrhy a Miley si jeden z nich vybrala," o co přesně šlo Fabio neprozradil, místo toho se však pochlubil, že mu star během tetování zpívala.

Kromě nového kousku má Miley tato tatto: nápis Just Breathe na levé straně hrudníku, slovo Love uvnitř ucha, srdce na malíčku, kříž na vnitřní straně prsteníčku nebo dream catcher na pravém boku.

Miley cyrus

18. května 2011 v 13:55
Mám tu nové fotky asi z nějakého nového photoshotu
Ewa Týtý 2010

11. května 2011 v 15:06
Ahoj moéc se vám omluvám že jsem tady nebyla musela jsem se furt uzčit konečně jsem našla fotky z týtý kde je ewa tak je sem dám :)