Duben 2011


Žárlivý Klus: Farnou hlídali jeho kamarádi!

29. dubna 2011 v 14:35

Zpěvák Tomáš Klus (25) na svou drahou polovičku Ewu Farnou (17) pěkně žárlí. Na večírek, kam nemohl dorazit kvůli koncertu, vyslal své kamarády, aby ji hlídali. Zamilovaný páreček si to ale vynahradí v neděli, kdy společně stráví svátek zamilovaných, první máj. "Mám to napsané v kalendáři, prvního jsem zamilovaná," smála se Farna.
Nový páreček českého showbyznysu Ewa Farna a Tomáš Klus na sebe ve své pracovní vytíženosti nemají zrovna moc času, jak by se pro čerstvě zamilovaný pár slušelo, proto na večírky za sebe posílají své kamarády. Když Tomáš nemohl být po boku své drahé polovičky a mít nad ní dohled, poslal za sebe náhradu.
"Tomáš tu dneska není, jsou tu se mnou Pája a Radek, to jsou naši společní kamarádi. Tomáš jim řekl, ať mě tu dneska hlídají, tak mě hlídají," řekla Blesk.cz s úsměvem Farná. "On má dneska koncert, tak poslal kamarády, ať jsou tady dneska se mnou. Tomáš je až ve Valašském Meziříčí, takže je hrozně daleko," posteskla si Ewa.
Zpěvačka přiznala, že mají oba nabitý kalendář různými koncerty a vystoupeními, ale na prvního máje budou určitě spolu. To už má Ewa dokonce poznamenáno i ve svém kalendáři.
"No, mám ho napsanýho v kalendáři. Já mám napsáno, že 29. a 30. hraju, 1. jsem zamilovaná, 2. a 3. zase hraju, mám tam pro Tomáše vybookovanej termín, takže je to dobrý," řekla nám natěšeným hlasem Ewa.
Ewa se s Tomášem dala dohromady poté, co spolu moderovali hudební ceny Anděl. Tam prý přeskočila i první jiskra. "Je nám spolu moc dobře a jsme v pohodě. Jsem šťastná a zamilovaná. Prvotní jiskra mezi námi přeskočila na Andělech, pak jsme se spolu začali více bavit a scházet se, takže je to fakt čerstvý," dodala zpěvačka, která už se těší, až s Tomášem o prázdninách vyrazí na první společnou dovolenou.


Ewa Farna a Tomáš Klus jsou pár

29. dubna 2011 v 14:31

A je to tady. Ewa Farna na svém facebooku potvrdila vztah s Tomášem Klusem.
Nejnovějším párem českého showbyznysu jsou zpěvačka Ewa Farna (17) a její kolega Tomáš Klus (25)!
"V poslední době jsme se potkali na několika pracovních projektech, a díky tomu jsme se sblížili i lidsky," přiznal Tomáš. "Ewa je moc milá holka a navíc jsme oba z Českého Těšína, takže jsme prostě zjistili, že tak nějak k sobě patříme," dodal.

Ewa s Tomášem společně letos moderovali předávání cen Anděl a přímý přenos ustáli s grácií. Svůj vztah si vlastně krásně načasovali, za pár dní je totiž první máj - svátek zamilovaných. "Mám to napsané v kalendáři, prvního jsem zamilovaná," směje se zpěvačka.

Ewa dříve chodila s s muzikantem Marcusem Tranem, a po jejich rozchodu se jí přisuzoval vztah se semifinalistou ČeskoSlovenské SuperStar 2009 Janem Bendigem. "Známe se, mluvili jsme párkrát spolu, ale to je vše. O nějakém vztahu se absolutně mluvit nedá," komentovala tenkrát Ewa.

Zpěvačka letos 12. srpna oslaví osmnáctiny a pro své fanoušky chystá koncert s oslavou. Ten bude ale o něco později, nejspíš v polovině září. "Stále jednáme, kde se to uskuteční, a zajišťujeme i zajímavé a atraktivní hosty," svěřila se Ewa. Kromě oslav ji čeká i jedna velká změna - chystá se na řidičské zkoušky!

Ewa a lev

23. dubna 2011 v 10:27
Našla jsem překrááásnou fotku ewy s lvíčkem koukejte! :))


EXKLUZIVNĚ! Klus a Farna dnes potvrdili svůj vztah

22. dubna 2011 v 17:58


Showbyznys má nový pár. Ewa Farna a Tomáš Klus spolu chodí!!!
Vždyť jsme to říkali! Jsou spolu!!!


Zpěvačka Ewa Farna přiznala na svém soukromém Facebooku, že skutečně randí se zpěvákem Tomášem Klusem!

Mimo status, ve kterém se k poměru přiznává, se také dvojice ve tři čtvrtě na jednu v noci vzájemně označila jako pár!

"Ewa Farna je ve vztahu s uživatelem Tomáš Klus," píše se na zpěvaččině profilu.

A na Tomášově zdi naopak visí: "Tomáš Klus je ve vztahu s uživatelem Ewa Farna."

Ewa Farna má přitom na svém soukromém Facebooku pouze 136 nejbližších přátel. Tomáš Klus si potvrdil dokonce jen 22 svých nejbližších. Tudíž o žádné extra veřejném sdělení nemůže být ani řeč.

Jak informuje týdeník SuperSpy ve svém aktuálním čísle, dvojice se spolu tajně schází již od zahájení příprav na společné moderování pořadu Anděl 2011. Od té doby se prý Farna stala Tomášovým nejvěrnějším fanouškem a jezdí s ním na většinu jeho koncertů. Naposledy se spolu například objevili uplynulé úterý na benefičním barování v Lucerně.


Ewa Farna se lehce kulatí, muže zatím odmítá

22. dubna 2011 v 17:56

Ty tam jsou doby, kdy tehdy třináctiletá školačka Ewa Farna (dnes 17), samá ruka, samá noha, začala svou pěveckou kariéru.Teď už nabývá ženských tvarů a chystá se na megaparty v Brně.

Zlí jazykové místo nabývání ženských tvarů hovoří o tom, že se třinecká rodačka docela slušně kulatí a váha se stává pozvolna jejím nepřítelem. Zatím ale ještě v míře únosné. Prostě z holčiny se stává žena, a to se, podle odborníků, někde vizuálně prostě musí projevit.

Ewa, která je už v pohodě po nepovedeném vztahu s muzikantem Marcusem Tranem, je zatím sama. Jako mlsný kocour se sice kolem ní točí semifinalista Česko Slovenské SuperStar 2009 Jan Bendig, ale vše je v poloze pouze platonické. Ne že by se snad zpěvačka zmítala opět ve víru vášní.

"Známe se, mluvili jsme párkrát spolu, ale to je vše. O nějakém vztahu se absolutně mluvit nedá," tvrdí Farna kategoricky.

Oficiálně bude Ewa plnoletá 12. srpna, ale obří show pro své fanoušky a příznivce chystá až o něco později, kolem poloviny září.

"Stále jednáme, kde se to uskuteční, a zajišťujeme i zajímavé a atraktivní hosty," svěřila se Ewa Korzu.

Konkrétní jména ale neprozradila, protože smlouvy se teprve připravují.

Bez Lez

22. dubna 2011 v 14:07
Tady je nový videoklip k písničce Bez Lez


Tanec na EWU :)))

21. dubna 2011 v 12:14

Ewa Farna šokuje: „Jsem ráda, že se zakulacuju!"

20. dubna 2011 v 18:49

Že nám hvězdička náctiletých Ewa Farna přibírá na váze, by si nevšiml jen slepý. Ona sama si z toho ale těžkou hlavu nedělá. Těší ji to!
Bohužel ale zpěvačce nikdo neřekl, že v dnešní době se jaksi nenosí oplácané tvary. Anebo nám to alespoň všechny strany tvrdí a kila navíc se neodpouštějí. Jinak by totiž Ewa netvrdila: "Já jsem ráda, že se zakulacuju, že se ze mě konečně stává ženská. I když bych se mohla zakulacovat na jiných místech, než se zakulacuju..."Ewa Farna už dávno není tou holčičkou v kočičím kostýmku, která se roztomile prohání po pódiu. Vyrostla, dospěla a zanedlouho jí bude osmnáct. Všechny životní strasti už má ale vyzkoušené, a tak o sobě s hrdostí tvrdí, že se cítí být dospělá. "Říká se, že je to práh dospělosti, já se ale v mnohém necítím připravená na některé věci - proto je taky neprovozuju," řekla Ewa v nejbližším vydání Top Star Magazínu na Primě. Bodejť by nemluvila tak rozumně, když jí od počátku její kariéry vtlouká management i rodiče do hlavy, že má být vzorem mladým.
Inu uvidíme, jak to bude s Farnou, která přesun do Prahy, jež je nadále střediskem všeho dění, neplánuje. Co ale plánuje, je udělat si řidičák a stát se aktivní řidičkou. "Já se strašně těším třeba na řidičák. Už se strašně těším, až budu řídit auto, na svůj mega narozeninový koncert, který bude v Brně na začátku září a jímž chci oslavit narozeniny s fanoušky," řekla věčně usměvavá Ewa. V současné době ji čeká maturita, takže všechen čas věnuje pouze učení. V kombinaci s řízením se pak ale může stát, že se z její postavy stane neřízená rozšiřující se střela. No nic, Ewo! Držíme palce, aby ses i ty stejně jako spousta jiných známých jmen co nevidět stala tváří nějakého toho fitka a začala se sebou něco dělat!