Ewa Farna tají druhou kariéru. Na tanečním parketu!

29. března 2011 v 15:36

Že je Ewa Farna (18) hvězdou teenagerů v Česku i Polsku, to se ví od dob, kdy ji Lešek Wronka světu představil. To, že má krom zpěvu talent i na jiné věci, nás ale překvapilo.
Reklama:

Ewě Farné bude zanedlouho osmnáct let, a tak se navzdory povědomí veřejnosti o té třináctileté dívce s rovnátky pomalu dostává do věku, kdy bude tak říkajíc uvedena do společnosti. S tím souvisí i absolutorium tanečních, které si Farna nenechala ujít ani ve vísce Vendryně, kde trvale s rodiči žije.

"Ve městě bych se dobře necítila. Jsou tam blíž ty nebezpečný věci, jako drogy, večírky, kluby...," pronesla vzorně Ewa, jako by jí přesně tuto poučku její guru Wronka poradil. "Bude mi sice osmnáct, ale pořád se cítím jako dítě," svěřila se Farna v rozhovoru magazínu Women only.

Nicméně mladá zpěvačka má za sebou taneční kurzy, v nichž se dokonce stala královnou valčíku. "Tanec mě vždycky bavil. I latino, americano, standardy a podobně," řekla Ewa. "Kluci, které neznám, se i hecovali, ale kamarádi ze třídy byli perfektní," popsala zpěvačka průběh kurzů, jež absolvovala. Je tedy možné, že v další řadě soutěže StarDance zazáří na parketě i tanec milující Farna. (Li)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama