Březen 2011

Farna v šatech zesnulého návrháře

2. března 2011 v 17:15

Ceny Anděl 2010 se ani v nejmenším nepřiblížily megashow, kterou by člověk od výročníhovyhlášení Akademie populární hudby očekával. Lesk a glanc chyběly i v oblasti módy. Ewě Farné nepomohl ani model renomovaného návrháře, který je dávno po smrti... I když pár vlaštovek náš módní redaktor Jiří Č. přece jen pochytal.

Zákulisní souboje Ewy Farne a Tomáše Kluse

2. března 2011 v 17:13

Letos už dvacátý ročník cen populární hudby Anděl 2010 skvěle odmoderovali Ewa s Tomášem. A co se dělo v zákulisí?

Slavnostním večerem provázela rozjetá moderátorská dvojice Ewa Farna a Tomáš Klus. Oba vloni získali sošky v kategoriích Zpěvák a Zpěvačka, a tentokrát nemohli být nominováni - v roce 2010 totiž nevydali novou desku. Místo toho se s radostí ujali pozice moderátorů, což zahájili vtipným songem "Loni jsme nic nevydali, tak jsme tady ten kšeft vzali." A vůbec jim to celý večer spolu moc šlo a navíc slušelo!
Takže ještě jednou tleskáme téhle dvojce, která dvojhlasným písničkovým uváděním nominací dost osvěžila celý ceremoniál. A že mělo mladé hudební duo šmrnc dokládá i fotoreport ze zákulisí, kde se oba neustále pošťuchovali a naváželi se do sebe. K vážnější rvačce naštěstí nedošlo:-).

Hvězda mladých Farna: Nebojte, zůstanu zpěvačkou!

2. března 2011 v 17:12

Praha - Bude z Ewy Farné snad moderátorka? První velké moderování si odbyla v rámci předávání hudebních cen Anděl minulý týden a jak se na celou věc dívá s odstupem?
Naučila se prý konečně pořádně artikulovat, ale kdyby přišla nabídka znovu, asi by do toho už nešla.

"Nechci, aby mě lidé vnímali jako moderátorku. Tady šlo o hudební ceny, proto jsem na to kývla. Navíc jsem to moderovala jako loňská Zpěvačka roku a Tomáš jako Zpěvák roku. A šla jsem do toho jen proto, že mi byl velkou podporou. Bez něj bych to určitě nezvládla. Nebylo by to vtipné, nebylo by to nic. Asi už bych do toho nešla. Chci být v povědomí lidí jako zpěvačka," říká Farna.
Mladičká zpěvačka přiznala, že na přípravě makala asi měsíc.
"Ještě nikdy jsem nemoderovala takhle velkou akci a připravovala jsem se na to opravdu hodně dlouho. Přibližně tak měsíc, protože jsme si sami psali scénář. Asi pětkrát jsme to ještě od pondělka přepsali a stejně to nakonec bylo jinak," svěřila se Ewa Korzu.