Březen 2011

Dají se rodiče Miley dohromady?

30. března 2011 v 15:53

Billy Ray Cyrus, táta Miley, odvolal rozvod a chce být se svou dcerou kamarád…
Rozvod rodičů je vždycky bolestivý a nevyhýbá se ani celebritám. K rozvodu směřovali i rodiče Miley Cyrus, ale táta Billy v těchto dnech své rozhodnutí odvolal. Dají se zase do kupy?

Bouře v rodině poznamenaly vztah Miley se jejím tátou. Teď ale Billy řekl, že si začínají být opět blízcí a chtěl by, aby se opět stal pro svou dceru člověkem, za kterým si přijde pro radu. "Chci být pořád Mileyn kamarád. Aby za mnou chodila se špatným, dobrým, lhostejným… prostě si jen tak popovídat. Chci, aby věděla, že ji mám rád víc než svůj život a že mi může věřit. Budu tady pro ni v dobrém i zlém," svěřil se táta Billy.

Moderátorka pořadu Good Morning America, která si s Billym na tohle téma povídala, ale řekla, že Miley má spoustu kamarádů a spíš potřebuje tátu. "Budu dělat, co budu moct, abych byl tím nejlepším tátou," odpověděl Billy.

Jak Miley prožívá neshody rodičů, bylo vidět na rozhovoru, který dělala před Vánocemi, kde ´odstřelila´ celou show Hannah Montana, kde mj. hraje jejího otce právě opravdový táta Billy. "Měla jsem tenkrát černo v hlavě, naši se chtěli rozvést, bylo před Vánocemi a mě z toho všeho bylo strašně. Miluju show Hannah Montana a miluju Disney," opravila se nyní.

Táta Billy doufá, že půjde vše spravit. "Komunikace mezi námi se o moc zlepšila, chci svou rodinu zpátky, abych byli zase všichni pohromadě," doufá.

Ewa Farna tají druhou kariéru. Na tanečním parketu!

29. března 2011 v 15:36

Že je Ewa Farna (18) hvězdou teenagerů v Česku i Polsku, to se ví od dob, kdy ji Lešek Wronka světu představil. To, že má krom zpěvu talent i na jiné věci, nás ale překvapilo.
Reklama:

Ewě Farné bude zanedlouho osmnáct let, a tak se navzdory povědomí veřejnosti o té třináctileté dívce s rovnátky pomalu dostává do věku, kdy bude tak říkajíc uvedena do společnosti. S tím souvisí i absolutorium tanečních, které si Farna nenechala ujít ani ve vísce Vendryně, kde trvale s rodiči žije.

"Ve městě bych se dobře necítila. Jsou tam blíž ty nebezpečný věci, jako drogy, večírky, kluby...," pronesla vzorně Ewa, jako by jí přesně tuto poučku její guru Wronka poradil. "Bude mi sice osmnáct, ale pořád se cítím jako dítě," svěřila se Farna v rozhovoru magazínu Women only.

Nicméně mladá zpěvačka má za sebou taneční kurzy, v nichž se dokonce stala královnou valčíku. "Tanec mě vždycky bavil. I latino, americano, standardy a podobně," řekla Ewa. "Kluci, které neznám, se i hecovali, ale kamarádi ze třídy byli perfektní," popsala zpěvačka průběh kurzů, jež absolvovala. Je tedy možné, že v další řadě soutěže StarDance zazáří na parketě i tanec milující Farna. (Li)

Odhalen pokus o vloupání k Miley Cyrus!

28. března 2011 v 20:28

Seriálová Hannah Montana se ocitla v ohrožení...
Naštěstí se Miley (18) ale nic nestalo! Muž, který se totiž snažil dostat do jejího domu si spletl zahrady a místo toho, aby se minulý týden dobýval na star, pohyboval se po pozemku jejích sousedů.

Hereččin známý, na jehož půdě se incident udál, popisuje: "Zahlédl jsem oknem z kuchyně podivného chlápka, jak okukuje mou garáž. Vyběhl jsem ven a zeptal se ho, co tu dělá. Odpověděl, že má rande s Miley."

Jeho manželka mezitím zavolala policii, která byla během pár minut na místě a dotyčného muže okamžitě odvezla na stanici.

Šestadvacetiletý mladík se jmenuje Musa Danasabe Ibrahim a vypadá to, že zpoza mříží se teď pár dní nedostane. "Zadržený muž je ve vazbě, a to až do doby než se postaví před soud za nedovolené vniknutí na cizí pozemek," vysvětlila mluvčí policie s tím, že vyšetřovatelé čekají, až se k situaci vyjádří sama Miley.

pár fotek :))

27. března 2011 v 12:28

ČeskoSlovenská Superstar

26. března 2011 v 20:51

Ewa hned na začátku Superstar vystoupila s Janem Bendikem s písní Stejný cíl mám dál!K filmu Camp Rock 2 ! Ewě to tam dneska moc slušelo :)).

Ewu Farnou okouzlilo klatovské náměstí

26. března 2011 v 12:28

Dav fanoušků čekal před kulturním domem v Klatovech na zpěvačku Ewu Farnou, která tam vystoupila se svou kapelou ve čtvrtek v podvečer. Při této příležitosti se jí Deník zeptal na několik otázek.

Byla jste už někdy v Klatovech nebo na Šumavě?
Bohužel mám volného času tak málo, že jsem nikdy neměla příležitost. Ale vím, že už jsem měla asi tři roky v diáři napsané Klatovy, ale že se to vždy muselo kvůli nějaké jiné akci přesunout. Tak jsem teď ráda, že jsem konečně tady. Když jsme jezdili po Klatovech a hledali kulturní dům, tak jsem viděla, jak máte strašně hezké náměstí. Ještě při tom hezkém počasí to bylo vážně krásný, strašně mě to nabylo pozitivní energií.
Máte čas si před koncerty projít město?
Záleží v kolik přijedu. Jelikož dnes je všední den a já jsem byla ještě ráno ve škole a měla jsem i nějaké prověrky, tak jsme vyjeli později. Je toho hodně, teď jsme měli zvukovou zkoušku, musím se připravit a pak jedeme hned do Prahy, nestíhám se ani najíst. Pokud je koncert v sobotu nebo přijedu dříve, tak se projdeme nebo zajdeme někam na jídlo. Ale vím, že kluci byli tady v kavárně, že jsem je viděla, když jsem přijížděla.
Jak se vám daří skloubit koncerty a školu?
Ráno vstávám v šest, jdu do školy, dát nějaké ty zkoušky. Včera jsem se například musela učit 30 A4. Po škole skočím do auta, v průběhu cesty se mi promění ty dva světy a zase žiji koncertem. Je to hodně náročné, ale dá se to zvládnout, naopak se alespoň nenudím.
Co říkáte na letošní ročník Superstar?
Já se přiznám, že jsem ještě neviděla ani jeden díl, ale v sobotu tam budu vystupovat. Jsem zvědavá na porotu, protože jsem je už poznala i osobně, tak se těším na to, jaké bude před nimi zpívat. Je to rozdíl zpívat před někým, koho už znáte.
Jaký je váš největší úspěch?
Asi to, že jsem dokázala těm hudebním kritikům, že nejsem ta "rychlokvaška", jak někteří psali, že za dva roky už nebudu a jsem na nic. Vydala jsem šest desek a podařilo se mi uspět v Čechách i v Polsku, pořád nějakým způsobem koncertuji, lidé o koncerty mají stále zájem. To je pro mě výhra, že teď už napíšou, že Ewa Farna je v nějakém smyslu součástí popové scény a nenapíšou, že jsem "rychlokvaška".
Co je vaším snem?

Snů mám hodně, jsem strašně ambiciózní a docela cílevědomá. Ale mým snem je být šťastná, mít zdravou rodinu, děti, psa a chtěla bych cestovat světě. Chtěla bych dělat práci, která mě baví, což je zpívání, a ráda bych v tom pokračovala.
Čím byste chtěla být kromě zpěvačky?
Samozřejmě si chystám nějaká zadní vrátka a připravuji se na práva. Chtěla bych být právničkou, abych si mohla i určité věci ohlídat. A asi aby si i lidé řekli, možná je to i osobní touha, aby si lidé řekli "jo, není to jen zpěvačka, ale vystudovala teď práva, tak asi v té hlavě něco má." Takže to bych si chtěla vnitřně dokázat. Právo mě strašně baví.
Děláte nějaký sport?
Tři roky jsem závodně lyžovala a nyní jsem začala jezdit také na snowbardu.
Šumavský Špičák má nejprudší sjezdovku v republice, už jste na ní byla?
Myslím si, že můj bratr byl tady na Špičáku na mistrovství republiky, protože on stále závodně lyžuje. Já osobně jsem tam ještě nebyla, ale ráda přijedu a asi už bych přijela se snowboardem

Ewa Farna nezpívala na České Miss kvůli své postavě!

23. března 2011 v 20:10

Ewa Farna, která své vystoupení trénovala ještě na páteční generálce, údajně nakonec nevystoupila kvůli zraněnému kotníku. Jenže ve skutečnosti se "znelíbila" tím, že nepřipomíná finalistku Miss, tedy že nemá anorektickou postavu a nevypadá jako přes kopírák …

Podle jednoho bulvárního deníku prý Michaela Maláčová poté, co na generálce viděla její vystoupení, rozhodla, že její číslo z přímého přenosu vyřadí. Údajně pak označila její show za kabaret a také naznačila, že může přijít, až zhubne osm kilo a najde si jinou kapelu

Miley Cyrus napadla fotografa!

19. března 2011 v 13:29

Stalo se tak podruhé během dvou dnů...
Miley právě odcházela z fitka ve West Hollywoodu, když se k ní přihnal jeden z paparazzi fotografů. Jenže Miley se zdálo, že je příliš blízko, a tak se ohnala po jeho foťáku. Naštěstí ho minula.

Něco podobného se stalo den před tím, když jiný vlezlý fotograf pronásledoval zpěvačku s její matkou Tish až do restaurace, kde si chtěly dát v klidu oběd. Miley to dost vytočilo a fotografa pěkně seřvala: "Bouchl jsi mamku foťákem, co to k sakru děláš? Běž pryč a zapomeň na nějaké fotky!"


S paparazzi fotografy Miley bojuje už od roku 2009, kdy se díky své kariéře stala 'chtěnou' pro jejich fotoaparáty. Tvrdí, že jí tím zruinovali život, že se teď nemůže v kliku kamkoliv hnout, a o jejich práci, že je to nechutné povolání. "Být paparazzi fotografem je ta nejnechutnější práce na světě," řekla doslova.

A pokračovala: "Já nemám v popisu práce, že musím být pronásledovaná šílenými fotografy. Je to, jako by se kolem vás natáhla strašně velká popínavka s pořádnými trny."

Z dotěrných fotografů má Miley už i špatné sny. "Ano, mívám z toho noční můry. Vidím všude ty jejich blesky. Je to strašidelné..."

Ocenění (EWY)

19. března 2011 v 9:58
Na Wikipedii jsem našla všechny ocenění co Ewa dostala :
Ocenění
2004 - okresní soutěž ve Frýdku-Místku
2005 - evropský festival v Polsku
2006 - televizní pěvecká soutěž Šance na úspěch
2006 - Český slavík Mattoni 2006 - Objev roku
2007 - RGM hudební ceny TV Óčka - "Objev roku"
2007 - Deska roku Allianz 2006 - album "Měls mě vůbec rád" se stalo "Nejprodávanějším debutem v kategorii "Objev roku" (17 308 kusů)
2007 - "Objev Ro(c)ku" v anketě časopisu Rock&Pop
2007 - Nominace na "Objev roku" Anděl Allianz 2006
2007 - platinové album za prodej více než 25 tisíc desek
2007 - Nejlepší zpěvačka v anketě JETIX KIDS AWARDS 2007
2007 - 4. místo v anketě Český slavík Mattoni 2007
2008 - Srebrne Spinki, ocenění generálního konzula Polské republiky v Ostravě za hudební úspěchy a propagaci polské menšiny z Těšínska
2008 - Nominace na zpěvačku roku na udílení cen APH Anděl Alianz 2007
2008 - 3. místo v kategorii zpěvaček v anketě TýTý 2007
2008 - 3. místo v anketě Český slavík 2008
2009 - Opolí - Superjedynky 2009 - Album roku (Cicho)
2009 - nominována na polskou cenu MTV
2009 - Nejlepší interpret na internetu roku 2009
2009 - Anděl 2008 - nominace na Zpěvačku roku
2009 - Deska roku 2008 - Blíž ke hvězdám vyhrálo v kategorii Nejprodávanější hudební DVD
2009 - SopotHit Festiwal - Polský Hit 2009
2009 - Musiq1 awards 2009 (Zpěvačka roku)
2009 - 3. místo v anketě Český slavík 2009
2010 - Viva Comet 2010 Zpěvačka roku
2010 - Viva Comet 2010 Hit roku
2010 - Cena akademie populární hudby Anděl v kategorii Zpěvačka roku
2010 - Eska Music Awards - Hit roku 2009 - Cicho
2010 - Musiq1 awards 2010 (Zpěvačka roku)
2011 - Viva Comet 2011 Album roku
2011 - Viva Comet 2011 Videoklip
2011 - Viva Comet 2011 Píseň roku
2011 - Viva Comet 2011 Image umělce

Foto-Česká Lípa

19. března 2011 v 9:54


Jen tak si prohlížim fotky z Koncertu z Český Lípy na kterém jsem byla a já jsem tam dala Ewě takovou černp-stříbrnou rukavičku kterou jsem měla v Časopise no..A jak jsem jí to dala tak tady na tý fotce tu rakavici má na ruce. :))
Takže když jsem to zjistila tak jsem měla radost. :)